Neuvěřitelná vyprávění o trabantech: Dan Přibáň vzpomíná na džípovou nemoc a šílené Indy za volantem – G.cz
Vyhledávání

Neuvěřitelná vyprávění o trabantech: Dan Přibáň vzpomíná na džípovou nemoc a šílené Indy za volantem

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Od první velké jízdy Dana Přibáně a jeho bakelitových žlutých vozítek uteklo už neuvěřitelných 12 let. Během této doby podnikl 4 neuvěřitelné cesty po celém světě, o kterých by se dalo mluvit hodiny. V rámci poutavého vyprávění máte možnost zažít zprostředkovaně všechny cestovatelské zážitky za doprovodu dechberoucích fotografií a videí, které vás zaručeně dostanou.

Martin Miko
Martin Miko 28.3.2019, 15:58

Nejlepší cestovatelská přednáška o trabantech

Kromě filmů, televizních seriálů, rozhlasových reportáží a rozhovorů můžete osobně navštívit přednášky z neuvěřitelných cest trabantem napříč celým světem. Dobrodruh Dan Přibáň se svou žlutou partou procestoval od roku 2007 takřka celý svět křížem krážem a vy máte jedinečnou možnost zažít zprostředkovaně zážitky z cest, na které se zkrátka nezapomíná. Součástí přednášky je pozoruhodné vyprávění, které je doprovázené stovkami fotografií a videí, které žlutí dobrodruzi za dlouhá léta posbírali.

Je tedy jen na vás, jestli se budete chtít vydat po hedvábné stezce, napříč Afrikou, jižní Amerikou nebo Austrálií. Audiovizuální zážitek z pohledu zkušeného cestovatelského týmu, který už nic nepřekvapí, bude na 100 % zaručen.

V přednášce od Dana Přibáně se dozvíme spoustu zajímavých věcí. Zaručeně vás pobaví vyprávění o tom, jak funguje šílená byrokracie v Indii, jak je náročné sehnat na cestách schopného svářeče, nebo o tom, co je to džípová nemoc a jak se léčí.

Tak a tady máte konečně možnost zkouknout 5 nejzajímavějších momentů z trabantovských cest:

A zde je 8 zajímavostí o legendárním Zdeňku Svěrákovi, kterého má každý rád.

Podobné články

Doporučujeme

Další články