Netradiční zážitková ubytování v ČR, která musíte navštívit – G.cz
Vyhledávání

Netradiční zážitková ubytování v ČR, která musíte navštívit

Hledáte netradiční ubytování, které udělá váš pobyt v dané lokalitě výjimečným? Dobrou zprávou je, že kvůli tomu nemusíte jezdit do zahraničí, jelikož i u nás v Česku se pyšníme spoustou zajímavých typů ubytování, které mnohdy doprovází i nevšední zážitky. Které to jsou?

Barbara Lorenzová 30.8.2019, 14:56

Ubytování v dřevěném sudu v Mikulově

Máte rádi víno a Morava je vaší oblíbenou destinací? Vyzkoušejte ubytování v dřevěném sudu ve Vinařství pod Hradem a zažijte noc uprostřed vinic Pálavských vrchů. Už víte, že tohle je to pravé pro vás, ale obáváte se, kolik vás to bude stát? Zajistěte si půjčku ihned, u které máte poprvé jistotu, že splatíte jen to, co si skutečně půjčíte.

Houseboat botel Lofi v Praze

Chcete spojit komfortní ubytování hotelu se zážitkem na lodi a výhledem na nejznámější pražské památky? Vyberte si botel v Praze, který vám nachystá nezapomenutelný zážitek. Kromě nocování na palubě si můžete užít i projížďku po řece s kapitánem a vychutnat si západ slunce na lodní terase se sklenkou vína v ruce.

Noc na slámě v Krkonoších

Chcete zjistit, jak se kdysi lidem spávalo na slámě? V Krkonoších najdete malý domeček ze slámy, kde můžete zažít dobrodružnější noc, která vás vtáhne do života dávných časů. Nečekejte však žádný komfort s vlastním záchodem a koupelnou. Prožijete noc v přírodě se vším všudy, kterou si ale kvůli nutnosti příznivého počasí můžete dopřát pouze v letních měsících.

Zážitkový hotel v Brně

Co se takhle ubytovat v interaktivním pokoji s příběhem? Vyrazte do hotelu Anybody v centru Brna, kde okamžitě zapomenete na svou identitu a vžijete se do své nové role, kterou ihned po vkročení do pokoje získáte. Každý jednotlivý pokoj je inspirovaný konkrétním filmem, například klasickou Bondovkou či Snídaní u Tiffanyho. Po zábavném dni a noci si v rámci ceny za ubytování dopřejete snídani v některé z nejbližších kaváren.

Noc na vysílači v Liberci

Chtěli byste usínat na vrcholu Ještědského hřbetu s výhledem na noční oblohu a rozzářený Liberec? Na Ještědském vysílači se mimo jiné nachází i hotel, kam se snadno dostanete pěšky, autem, ale i kabinovou lanovkou. V rámci ubytování si pak vychutnáte výtečnou gastronomii i výhled na noční Liberec.

Tip! Rádi byste si rezervovali některé ze zmíněných zážitkových ubytování, ale nevíte, jak aktuálně vyjdete s penězi? Vyřešte to nebankovní půjčkou, kterou sjednáte snadno i během pár minut. Jde o bezúčelový úvěr a půjčku bez ručitele, kterou si poprvé sjednáte úplně zdarma a splatíte jen skutečně to, co si půjčíte.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu