fb pixel Není čas zemřít, Šarlatán a live-action Mulan: Filmové premiéry na jaro 2020 – G.cz
Vyhledávání

Není čas zemřít, Šarlatán a live-action Mulan: Filmové premiéry na jaro 2020

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Nová bondovka, hraná verze Mulan, životopisný Šarlatán a dvojka hororového hitu Tiché místo. Žádné jaro není tak krásné, aby ho člověk nemohl prosedět v kině! Jaké premiéry nás v následujícím čtvrtletí čekají a neminou?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 2.3.2020, 15:47

Jarní kinopremiéry

Filmy jsou láska a radost. Koho zajímá jarní déšť, rozkvetlé třešně nebo první sluníčko, když místo toho může sedět v kině, baštit popcorn a místo nudných každodenních zážitků si užívat neskutečné příběhy na stříbrném plátně? Čtvrtletní premiérový výhled na jaro 2020 v Česku vypadá velmi slibně, takže my odpovídáme, že nás určitě ne. My si raději dáme ty filmy. Už březen je přímo našlapaný samými skvělými kousky.

Třeba francouzské drama Proxima s Evou Green v hlavní roli pokračuje na vlně psychologických filmů z prostředí dobyvatelů vesmíru. Green hraje astronautku Sarah, která podstupuje náročný výcvik pro roční pobyt v kosmu. Zároveň je ale matkou sedmileté dcery, kterou bude muset opustit. Ačkoliv je Sarah profesionálka, s blížícím se odletem i ona pociťuje strach a smutek z mateřského odloučení. Tenhle počin bude v našich kinech k vidění od 19. března.

8. dubna pak uvidíme bondovku číslo 25. Daniel Craig se ještě jednou vrátí v roli Jamese Bonda. Ten si užívá zaslouženého odpočinku, ale je ještě povolán do poslední akce, a sice aby pomohl najít uneseného vědce. Ale vzhledem k tomu, že jde o Bonda, je asi jasné, že se nejedná jen o pětiminutovou konzultaci s bývalými kolegy.

Co dalšího ještě uvidíme? Prolistujte si následující galerii...

Disney pokračuje ve spanilé live-action jízdě. Další paní na holení je Mulan. Empowering příběh o mladé bojovnici, která v chlapeckém převleku vyrazí do války místo svého starého a nemohoucího otce a stane se hrdinkou, je krásnou asijskou legendou. Hraná Mulan se tváří jako plnohodnotné akční fantasy, takže doufáme, že to skončí lépe než Aladin. Také uvidíme dvojku překvapivého hororového hitu Tiché místo nebo novinku Agnieszky Holland Šarlatán...

Na kterou jarní kinopremiéru se nejvíc těšíte vy?

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články