Německý učitel špatně oslovil studentku, která se cítí být vrtačkou. Nyní mu hrozí vyhazov

Obrázek uživatele Martin Miko
20.11.2017, 11:11

Německo čelí dalšímu genderovému skandálu. V loňském roce například německá vláda neuznala pohlaví uprchlík jako oficiální, nyní však čelí mnohem většímu problému, který nenechá liberály spát. Jistý drážďanský učitel oslovil skupinu studentů jako dívky, ačkoliv se tam vyskytoval i transgenderový student, který se identifikuje jako vrtačka.

Genderový skandál v Německu

O celé situaci v současné době rozhoduje disciplinární komise o osudu učitele, nicméně dívka, která byla oslovena jako dívka, a ne jako vrtačka, byla velice pohoršena tímto oslovením. Makita Příklepová (rodným jménem Helga Adlerová) byla dříve mladá dívka jako všechny ostatní, avšak jednoho, když jí její otec vzal na víkendovou brigádu na stavbu, kde vypomáhal jako zedník, uvědomila si, že vlastně není dívka, ale vrtačka. Proto si změnila svůj gender a nyní ve společnosti vystupuje jako příklepová vrtačka. Kamarádky jí přezdívají jako příklepovka.

Během hodiny tělesné výchovy se německý učitel Boris Braun rozhodl, že pochválí své studentky a „vrtačku“, které celou hodinu skákaly přes kozu. Nejprve se trénovala roznožka a posléze i skrčka. Všem dívkám skákání šlo kromě oplácané Irmy, která se skoku přes kozu bála. Na konci hodiny celou třídu hromadně pochválil: „Dobrá práce, dívky!“ Na vrtačku Makitu samozřejmě zapomněl, jelikož Makita není žena, ale transgenderová vrtačka. Obratem si však vše uvědomil, opravil se a celou záležitost považoval za uzavřenou.

O dva měsíce později však byl učitel tělocviku pozván do ředitelny, jelikož si transgenderová vrtačka Makita stěžovala doma svým rodičům. Byla prý veřejně ponížena a na základě školní politiky rovnosti se zachoval genderově nekorektně. Dle politiky rovnosti však nesmí učitel oslovovat studenty zájmeny on nebo ona, ale vždy jménem. Německý tělocvikář tedy nyní může přijít o zaměstnání.

A zde je 7 způsobů, jak naštvat co nejvíce lidí najednou.


Komentáře