Němci už jsou totálně mimo: radikální islámská policie ano, občanská sebeobrana ne! – G.cz
Vyhledávání

Němci už jsou totálně mimo: radikální islámská policie ano, občanská sebeobrana ne!

Dirk Diggler
Dirk Diggler 14.1.2016, 12:50

Abyste pochopili, že je v Evropě něco zásadně špatně, stačí jen položit vedle sebe dvě následující zprávy:

1.

Loni na podzim vyšly do ulic jedné ze čtvrtí německého Wuppertalu hlídky islámské „šaríatské policie“. Radikální muslimové ji vytvořili proto, aby potlačovali „neislámské“ chování, a to i u nevěřících. V souladu s právem šaría se rozhodli netolerovat krátké sukně žen, alkohol v blízkosti mešit, pornografii, diskotéky… Nic z toho přitom neodporuje německým zákonům.

Kdyby to bylo někde v Saúdské Arábii, dalo by se to chápat jako odraz tamních společenských norem. Vousatí muži v oranžových vestách s nápisem „Sharia Police“ to ale prosazují v ulicích evropského města. Devět členů islámských hlídek začalo být stíháno, ale soud je osvobodil. Dospěl totiž k závěru, že šaríatská „policie“ neodporuje německým zákonům.

2.

V reakci na silvestrovskou vlnu sexuálního obtěžování německých žen ze strany imigrantů teď Němci organizují domobranu. Takzvané „sousedské hlídky“ jsou důkazem selhání německé policie, která občany před nepřístojným chováním muslimů nedokáže ochránit. A mluvčí policie to odmítá a vyhrožuje, že prý je to nelegální. „Monopol moci jasně nese stát,“ řekl k tomu.

Německý stát tedy měří jiným metrem imigrantům a jiným svým vlastním občanům. Muslimové v hostitelské zemi smějí to, co domácí Němci nesmějí. Tohle neskončí dobře. Budeme se mít za pár let z muslimské Evropy kam vystěhovat? A dovolí nám to šaríatské úřady vůbec?!

Anketa

Kam se chystáte emigrovat?

Anketa se načítá...

A TADY si přečtěte, co si myslí Putin o evropských hranicích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články