fb pixel Největší parfumérie v Česku: dnes ji otevřel Douglas v Praze – G.cz
Vyhledávání

Největší parfumérie v Česku: dnes ji otevřel Douglas v Praze

Síť parfumerií Douglas dnes slavnostně otevřela svou největší českou prodejnu a zároveň největší parfumerii na území České republiky. V pořadí již 16. prodejna je umístěna v pražském OC Palladium a zákazníkům mimo jiné nabízí nejširší sortiment kosmetických produktů a služeb, včetně na českém trhu dosud nedostupných exkluzivních značek.

Eva Levá 15.9.2016, 19:20

Slavnostního otevření se zúčastnilo celé vedení společnosti Douglas a pro prvních 500 nejrychlejších zákazníků byl připraven kosmetický dárek ke každému nákupu a další speciální nabídky platné pouze pro Douglas Palladium. Slavnostní atmosféru dokresloval po celý den DJ, občerstvení a šampaňské.

A k tomu také spousta krásných žen, protože je jasné, že na novém a dosud největším místě, kde se nabízí péče o krásu, nesmějí ženy chybět. Kupříkladu topmodelka Simona Krainová (43), která snad nestárne. Nedalo nám to a museli jsme se zeptat, jestli náhodou nenašla elixír mládí. „To bohužel ne, ještě k tomu, jak mám dva syny, tak si občas přijdu na sto. Ale zakládám si na pravidelném čistění pleti. Do kosmetiky člověk musí zainvestovat, opravdu se mu to vrátí,“ řekla nadšeně nádherná blondýnka, která celý obchod musela projít a vše vyzkoušet.

Simona nebyla jediná, kdo se nechal hýčkat. Dorazily třeba i sympatické herečky Bára Kodetová, Berenika Kohoutová, Michaela Mauerová či Jana Stryková. Všechny přítomné dámy se vrhaly na všechny produkty, co tento luxusní obchod nabízí.

Třeba okatá Jana odcházela s plnou taškou. „Jako máma od malého dítěte nemám tolik času na to si zajít na kosmetiku nebo na nákupy, mám doma takového malého raubíře. Takže jsem moc ráda, když mám vše tady pod jednou střechou a pracují tu opravdové profesionálky, které vám během chvíle ve všem poradí,“ řekla nám nadšeně herečka, která tím mateřstvím snad ještě vykvetla.

Není se čemu divit, že se přítomným kráskám v největší parfumerii líbilo. Nová prodejna Douglas PALADIUM je totiž unikátní nejen svou velikostí, ale také šíří sortimentu. Mezi nově exkluzivně zařazené značky patří například dekorativní kosmetika Smashbox, vůně Les Infusions de Prada, vůně BVLGARI Le Gemme, vůně Zadig&Voltaire, dekorativní kosmetika Diego Dalla Palma, vůně Elie Saab La Collection, vůně Starck, nebo od poloviny října také dekorativní kosmetika Tom Ford a mnohé další. Stálé exkluzivní značky zastupuje například Giorgio Armani Beauty včetně exkluzivní linie vůní Privé, dekorativní kosmetika Bobbi Brown, pečující kosmetika La Mer, japonská značka Sensai, mladistvá značka NYX, která je aktuálně velkým celosvětovým trhákem a mnohé další.

I vy si můžete vyzkoušet, jak se nechají hýčkat naše největší hvězdy. Douglas Palladium nabízí mnoho unikátů, které si celebrity na vlastní kůži vyzkoušely a můžou jen doporučit. Třeba takový Skincare bar, kde si zákaznice mohou vybrat pečující kosmetiku od těch nejlepších značek při šálku kávy či skleničky šampaňského. Nebo i nabízí unikátní personalizovaný nábytek světových značek jako je například Dior, Lancôme a brzy také Chanel. Do konce září se mohou zákazníci zúčastnit eventů a workshopů známých kosmetických značek.

Více informací, rozpis i rezervace jsou k dispozici na webových stránkách www.douglas.cz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články