fb pixel Největší hity svatého Valentýna. Darujte chytré hodinky, sluchátka nebo telefon se slevou až 30 % – G.cz
Vyhledávání

Největší hity svatého Valentýna. Darujte chytré hodinky, sluchátka nebo telefon se slevou až 30 %

Zdroj: Huawei

Nezapomeňte potěšit své milované drobným valentýnským dárkem. Huawei radikálně snížil cenu u nejnovějších odhlučněných sluchátek FreeBuds Pro i chytrých hodinek WATCH GT 2. Potěšit své blízké můžete i telefonem Mate40 Pro, který je králem všech fotomobilů. Slevy dosahují až 30 % a pokud nakoupíte na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) o dopravu se také starat nemusíte, protože dárek až na místo dorazí zdarma.

Komerční sdělení 8.2.2021, 07:00

Ať už přímo slavíte Den svatého Valentýna nebo je pro vás tento krásný svátek „pouhou“ záminkou udělat někomu blízkému radost, společnost Huawei je tady, aby vám s tím pomohla. Od 4. 2. do 14. 2. můžete vybírat z celého portfolia výrobků od populárních domácích routerů, přes chytré hodinky a sluchátka až po nejvyšší řadu telefonů a tabletů. Běžné internetové ceny byly sníženy až o 30 % a na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) získáte dokonce i další 10% slevu navrch. Podmínkou je registrace na e-shopu. Kompletní nabídku všech partnerů valentýnské akce „Nejlepší je být spolu“ najdete zde. K exkluzivním nabídkám firemního e-shopu se dostanete tudy. Teď můžete nakoupit dárky, které vám pomohou propojit se s vašimi blízkými a milovanými, ať už jsou kdekoliv.

V mnoha nezávislých testech vychválená true wireless sluchátka FreeBuds Pro vám poskytnou nejen nerušený poslech, ale poslouží i jako dokonale odhlučněné handsfree pro telefonování i na těch nejrušnějších místech. Díky aktivnímu systému potlačení hluku okolí totiž odfiltrují lomoz vysavače i třeba té nejrušnější dopravní křižovatky. Skvěle se hodí na sport v rytmu moderní elektronické hudby i na nerušený domácí poslech klasiky nebo rocku. FreeBuds Pro koupíte v rámci akce za 3 499 Kč (běžná cena: 4 399 Kč).

Aby propojení s vašimi nejbližšími bylo kompletní, společnost Huawei s výraznou slevou nabízí i špičkový telefon P Smart 2021. K mání bude za 4 499 Kč (běžně za 5 499 Kč). Svou lásku pak můžete obdarovat i nejlepším fotomobilem na světě (podle nezávislého testu Dxo Mark), modelem Mate40 Pro. Kromě bezkonkurenční sestavy fotoaparátů od širokoúhlého až po dlouhý zoom (až 50x zoom) disponuje i ultrarychlým nabíjením baterie. V prodeji bude za 27 999 Kč.

V těžké době koronavirové pandemie někdo z vašich blízkých jistě ocení i tablet, skrze který se jednoduše připojí například k on-line výuce nebo webovým seminářům. Exkluzivně pouze na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) seženete za 12 999 Kč osvědčený tablet MatePad Pro se 128GB pamětí. V uvedené ceně k němu navíc dostanete i stylus (M Pencil) pro pohodlné ruční psaní i kreslení a klávesnici, která zároveň slouží i jako bezpečnostní obal přístroje. Běžná cena tabletu je přitom 15 990 Kč bez příslušenství.

Nejvzácnějším darem je pochopitelně zdraví. To sice bohužel nikomu věnovat nedokážete, ale chytré hodinky WATCH GT 2 nebo třeba WATCH FIT jej obdarovanému pomohou alespoň ohlídat. Oba modely monitorují jak například kvalitu spánku a úroveň stresu, tak jsou skvělými průvodci prakticky pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Navíc umí měřit i okysličení krve (SPO2) a samozřejmě srdeční tep. Nestandardní hodnoty těchto veličin mohou uživatele varovat před nastupující nemocí. Jako valentýnský dárek WATCH GT 2 pořídíte za 3 399 Kč (místo obvyklých 4 899 Kč). WATCH FIT, které se skvěle hodí zejména na dámskou ruku pak vyjdou na 1 999 Kč (běžná cena 2 499 Kč).

Ve valentýnských slevách pak najdete i řadu dalších zlevněných výrobků od routerů AX3 a AX3 Pro až po ucelenou řadu populárních MateBooků. Pro získání zajímavé slevy na kterýkoliv z nich si nezapomeňte při nákupu na HUAWEI STORE (huawei.cz) zatočit Kolem štěstí.

Musíte vědět, než začnete nakupovat

Pokud budete nakupovat na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), musíte se pro získání valentýnských slev nejprve zaregistrovat. Nabídka u všech partnerů (Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY. Quadrio, HUAWEI STORE (huawei.cz) a HUAWEI EXPERIENCE STORE) trvá do 14.2.2021. Slevy dosahují až 30 %. Doprava je u veškerých výrobků nakoupených přes e-shop HUAWEI STORE (huawei.cz) bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Kompletní přehled valentýnské akce u partnerů najdete na tomto odkazu. Speciální nabídku firemního e-shopu pak hledejte zde.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články