„Nejste normální,“ urazil prezident statisíce Čechů – G.cz
Vyhledávání

„Nejste normální,“ urazil prezident statisíce Čechů

Sobotka se chová chaoticky, Babiš jako hysterka a Zeman jako nenávistný buran. Prostě politická reprezentace k pohledání.
Zdroj: facebook

Byl snad Zeman zase opilý? Ale to je nakonec jedno – prostě se chová jako namyšlený a cynický hulvát.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 5.5.2017, 08:01

Chování hlavy státu našlo své další dno. Prezident přijal premiéra Sobotku, ale uprostřed jeho projevu na Hradě se k němu náhle otočil zády a odešel. Tohle nedělá nejen prezident, ale ani řeznický učeň nebo pasák krav. Hlouběji už prostě klesnout nejde. Ve všeobecném šoku ale zanikl ještě důležitější detail.

„Ještě včera mě sekretariát předsedy vlády informoval o tom, že pan premiér chce přijet na Hrad, aby podal demisi,“ vysvětloval své buranské chování Zeman. „Proto jsme připravili obvyklé aranžmá, které probíhá při všech demisích předsedů vlád.“ Sobotku na to reagoval vysvětlením, že ke změně došlo ve čtvrtek ráno. A Zeman se na něj obořil: „V sedm hodin ráno, což je, milý pane premiére, zatraceně noční doba, kdy normální lidé spí a nejednají, se svolalo shromáždění na Strakově akademii, kde došlo ke změně původní dohody…“

Vstáváte tedy v sedm nebo dokonce ještě dřív? Podle Zemana nejste normální. Nabubřelou povýšeností nad obyčejné lidi to připomíná slavný výrok, tradičně připisovaný francouzské královně Marii Antoinettě. Když se v roce 1789 pařížská chudina bouřila, že má hlad, královna prý škodolivě a bezcitně pronesla: „Nemají chleba? Ať jedí koláče!“

A Zeman si zatím na Hradě vyspává do dvanácté a pak si dopřává oběd o několika chodech. A lahev becherovky, samozřejmě, i když dle jeho slov teď už ‚jen‘ slivovice. Má na to – na platu a náhradách pobírá měsíčně celkem 422 000 korun. Platíme mu to my, protože coby prezident je náš zaměstnanec.

Kolik si se svým „nenormálním“ vstáváním před sedmou vyděláte vy?

A TADY se podívejte, proč v příštích volbách Zemana opět volit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu