Nejsi máma! 5 naprosto srdcových seriálů devadesátkové omladiny – G.cz
Vyhledávání

Nejsi máma! 5 naprosto srdcových seriálů devadesátkové omladiny

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Pokud jste se narodili těsně po revoluci, kromě večerníčků už jste měli to štěstí vyrůstat i se skvělými dětskými seriály zahraničích produkcí. Vybrali jsme 5 našich nejzamilovanějších a věříme, že si s námi budete notovat.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 5.4.2018, 12:33

1. Rychlá rota

Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Teď si to zpíváte, co? My tedy rozhodně. Chip, Dale, Gadgetka, Monty a jeho muší kamarád Zip aka odvážná Rychlá rota, která řešila nejrůznější záhady a detektivní případy. Většinou to dávali o víkendu dopoledne spolu s jiným zcela kultovním kouskem...

2. My z Kačerova

Bezkonkurenčně nejlepší animovaný seriál, na který jsme měli to štěstí se v dětství dívat! Ono to teda místy není pro ty úplně nejmenší, ale kdo ještě na začátku 2. stupně nechtěl patřit k Mladým svišťům? Přiznejte se, kdo má dodnes v knihovně jednu z jejich příruček? My bychom ji asi někde vyhrabali.

3. Alf

Snad každé dítě chce psa nebo kočku, rodina Tannerových měla mimozemšťana Alfa. Výborný osmdesátkový sitcom, který byl díky chlupatému vesmírnému hrdinovi dívatelný i pro mláďata, bohužel skončil jedním z nejhorších závěrů v historii televize.

4. Dinosaurové

Kdyby Simpsonovi byli dinosauři, tak by to vypadalo přesně takhle. NEJSI MÁMA!

5. Bojíte se tmy?

Předjezdec Věřte nevěřte, který dnes působí fakt srandovně, ale pro osmileté dítě byly strašidelné historky, co si parta kamarádů vypráví u ohně, děsivé až až. Mimochodem, scenárista remaku hororu To právě pracuje na celovečerní verzi tohohle seroše.

A tady 5 seriálů, na které děti devadesátek přesedlaly v pubertě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články