fb pixel Nejlepší pánské spodní prádlo? To pohodlné! – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší pánské spodní prádlo? To pohodlné!

Zdroj: shutterstock.com

Víte, který typ pánského spodního prádla je mezi muži nejoblíbenější? A znáte historii pánského spodního prádla? Pojďme se společně podívat nejenom na historii, ale i na typy pánského spodního prádla, které jsou na trhu k dostání.

Komerční sdělení 28.1.2021, 10:00

Od roušky k modernímu spodnímu prádlu

Pánské spodní prádlo, jak ho známe dnes, se poprvé objevilo až ve 30. letech 20. století. Do té doby nosili muži overaly, které připomínají spíš dnešní pánské pyžamo. Předtím si své intimní partie kryli muži bederní rouškou a v době pravěku spleteným lýkem a trávou. Ačkoliv málokdo historii a vývoj pánského spodního prádla zná, ušlo dlouhou cestu. Vždy ale platilo to, co platí dodnes: muži od svého spodního prádla vyžadují zejména to, aby bylo pohodlné.

Nejoblíbenější a nejpraktičtější pánské spodní prádlo

Čímž se rovnou dostáváme k typu spodního prádla, které sice není nejpohodlnější, ale zato je mezi muži nejoblíbenější a nejpraktičtější. Ano, řeč je o boxerkách. Pánské boxerky jsou pohodlné, protože se ve své podstatě jedná o slipy, které jsou doplněny o pružné, anatomicky tvarované nohavičky, jejichž účelem je obepnout nohu nositele a nikam neklouzat. Díky tomu jsou boxerky vhodné pod každý typ kalhot.

Členství v klubu? Žádné platit nemusíte!

Nejpohodlnějším typem pánského spodního prádla jsou trenýrky. Jejich nošení muže rovnou katapultuje do trenkového klubu, ve kterém není nutné platit žádné poplatky za členství. Pánské trenýrky jsou známé tím, že jsou ze všech druhů pánského spodního prádla nejpohodlnější. Trenky mají jako jediné volný střih, a nositelům tak přináší stoprocentní komfort. Díky svému střihu trenýrky nositele nijak neomezují v pohybu, nezařezávají se, ani nikde netlačí.

Superhrdina, fotbalista a klasik

Klasikou na poli pánského spodního prádla jsou slipy. K jejich nošení se hrdě hlásí i jeden známý superhrdina, který je nosí přes svůj oděv, a dává je tak na odiv celému světu. A pokud jste milovníky proslulých značek oblečení, určitě víte, že za nošení slipů se nestydí nejeden fotbalista. Slipy jsou zkrátka klasikou. Schovávají mužství, ale nedisponují žádnými nohavičkami a jsou ideální na nošení v letních měsících. A samozřejmě je ocení i sportovci, kteří při pohybu preferují co nejméně látky a nechtěných zářezů.

Nejenom na romantické večery ve dvou

Nejenom na romantické večery jsou určená pánská tanga. Přestože se ještě stále nejedná o typ spodního prádla, který by muži preferovali, ti, kteří je nosí, si je nemohou vynachválit. Vyrábí se totiž i v bezešvých variantách a při nošení tak nijak netlačí. Pánská tanga ale rozhodně nejsou pouze erotickým kusem oblečení. Díky prodyšným materiálům, které mají i antibakteriální účinky, odvádí přebytečnou vlhkost, a navíc pohlcují pachy, jsou tanga ideální na léto i na sportovní aktivity. Není tedy pravda, že se tanga hodí pouze do ložnice. Naopak, jsou skvělá na denní nošení a svým nositelům nabízí pohodlí.

Co mají všechny typy spodního prádla společné?

Ať už je muž milovníkem boxerek, trenek, slipů či jiného typu spodního prádla, důležité je, aby materiál, ze kterého je onen typ prádla vyroben, byl pohodlný a dermatologicky testovaný. Jelikož spodní prádlo je v přímém kontaktu s intimními partiemi, není radno jeho kvalitu podceňovat a vyplatí se rozhodně investovat do takových materiálů, které nesvědí, nekoušou a nejsou ani nijak nositeli nepříjemné.

Když dojde na spodní prádlo, existuje spousta táborů, které milují onen druh a nikdy se svých zásad nevzdají. To ale neznamená, že by člověk neměl vyjít ze své komfortní zóny a nezkusit něco jiného. I kdyby zjistil, že to není nic pro něj a opět se vrátil ke své klasice.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články