fb pixel Nejlepší společenské hry, se kterými nehrozí nuda – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší společenské hry, se kterými nehrozí nuda

Zdroj: www.heureka.cz

Zákaz vycházení a nadbytek volného času se dá využít různě. Co takhle pro změnu strávit společný čas s rodinou hraním her místo sledováním televize? Vyzkoušejte společenské hry, které vás zabaví, donutí k zamyšlení a obohatí novými vědomostmi.

Komerční sdělení 9.4.2020, 21:31

Dáte přednost ověřené klasice, nebo novinkám na trhu?
Společenské hry byly odjakživa oblíbeným prostředkem k ukrácení dlouhé chvíle a nic zásadního se na tom s časem nemění. Co ale prošlo výraznou změnou, je nabídka společenských her, ze které si dnes vybere i ten nejnáročnější hráč. Ačkoliv milovníci starých dobrých časů sáhnou po karetních hrách a Člověče, nezlob se pořád okupuje většinu domácností, věřte tomu, že i stolní a deskové hry už dnes nabízí mnohem propracovanější zábavu. Na vás je, abyste ji objevili.

Vyberte si hru, od které se jen tak neodtrhnete
S širokou nabídkou společenských her ale přichází i břemeno v podobě složitého rozhodování. Podle čeho vybrat hru, která sklidí zasloužený úspěch a nebude se na ni jenom prášit? V první řadě myslete na to, v kolika lidech budete hrát a berte ohled i na věk nejmladšího hráče. Nakonec si ujasněte, za jakým účelem hru pořizujete. Chcete se za dlouhých večerů zabavit nenáročnou klasickou, potrápit mozkové buňky u logické hry, nebo si rozšířit vědomosti vzdělávací deskovkou?

Nejoblíbenější společenské hry podle Heureky
Při výběru se můžete inspirovat tím, jaké společenské hry jsou podle recenzí lidí na Heurece tou nejlepší prevencí nudného večera.

Albi Co na to Češi
Uhádnete, co 100 Čechů před vámi odpovědělo na položenou otázku? Utvořte dva týmy, určete moderátora a zkuste přijít na nejčastější odpovědi dotázaných spoluobčanů. Možná budete překvapení tím, jaké odpovědi patří mezi pětici nejčastějších.

Hasbro Twister: Klasická hra
Kdo nikdy nehrál Twister, jako by nežil. Kultovní hra s jednoduchými pravidly, která vás donutí vstát od stolu a připomene vám, jak ohební jste kdysi byli. Co myslíte - zvládnete položit levou ruku na zelené políčko, pravou na žluté, levou nohu na modré a pravou nechat volně ve vzduchu?

Mindok Krycí jména
Zapojte strategické uvažování v ryze české hře a odhalte pozice svých agentů, které znáte jen pod jejich krycími jmény – náhodnými slovy. Najděte, co tato slova mají společné, a popiště to jedním slovem. Podaří se vašemu týmu najít správné agenty, nebo během pátrání omylem zvolí nájemného vraha a prohrajete?

Podobné články

Doporučujeme

Další články