fb pixel Nejlepší lék na podzimní depku: Signal Festival po sedmé rozjasňuje noční Prahu. Co byste z něj letos měli určitě vidět? – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší lék na podzimní depku: Signal Festival po sedmé rozjasňuje noční Prahu. Co byste z něj letos měli určitě vidět?

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Již posedmé rozzařuje Signal Festival Prahu a proměňuje celé město v jednu obrovskou barevnou podívanou. Největší podzimní kulturní akce v ČR láká tisíce návštěvníků, pro které se obyčejná procházka noční metropolí díky úžasným světelným efektům stává nevšedním zážitkem.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 11.10.2019, 14:29

Praha barevná

Jestli máte podzimní depresi, neexistuje lepší lék, než se jít v těchto dnech projít večerní Prahou. Začal totiž již sedmý ročník Signal Festivalu, díky kterému se všední pražské budovy (a nejen ty - instalace najdete třeba i v parcích na lavičkách, stromech...) mění v umělecká plátna a prostory pro neuvěřitelnou hru světel a stínů.

Akce, která trvá od čtvrtka 10. října do neděle 13. října, je jednoznačně největší podzimní kulturní událostí matičky měst. A pokud pořád váháte, zda trávit s víkendové večery v barevných ulicích Prahy, tak si prohlédněte naši galerii, kde najdete tipy, kam určitě zajít a co zkouknout:

A tady si prohlédněte 10 nejpodivnějších domácích mazlíčků slavných osobností.

Podobné články

Doporučujeme

Další články