Nejlepší golfová hřiště světa? Teď je budujeme v Thajsku, říká tamní ministryně – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší golfová hřiště světa? Teď je budujeme v Thajsku, říká tamní ministryně

I takhle vypadá golfové hřiště v Thajsku.

Nejkrásnější pláže na Zemi, nádherné palmové ostrovy a zcela bezchybný servis. Tak poznávají Thajsko každý rok desítky tisíc českých turistů. Tahle exotická destinace je zkrátka v naší zemi jednou z těch nejvíce oblíbených. Jenže teď se thajská vláda snaží, aby turisté jejich krásnou zemi zažili z úplně jiné stránky. Z jaké?

7.10.2016, 07:01

Jako zem, kam se jezdí za adrenalinovými sporty a golfem. „Naší zemi samozřejmě většina lidí zná skrze pláže a moře. My se teď ale snažíme turistům po celém světě sdělit, že nyní nabízíme vyžití i pro milovníky adrenalinových sportů. A taky chceme, aby se do Thajska jezdilo za neskutečnými golfovými zážitky.

Nyní se proto soustředíme na budování infrastruktury v této oblasti, ale už teď nabízíme řadu tímto směrem orientovaných hotelových resortů se skvělými golfovými hřišti, ze kterých jsou turisté nadšeni,“ říká thajská ministryně cestovního ruchu a sportu její excellence Kobkarn Wattanavrangkul. Ta před pár dny dorazila do Prahy otevřít novou centrálu cestovního ruchu.

„Praha je pro naši novou strategii důležitá. Vidíme Českou republiku a okolní státy střední a východní Evropy jako třeba Polsko, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Ukrajinu jako slibný zdroj rozvoje turistického ruchu,“ vysvětlila usměvavá ministryně při setkání s českými novináři.

A jak se zdá, s odhodláním, s jakým thajská vláda pracuje na popularizaci i těch netradičních stránek své země, z Thajska se určitě už brzo stane vedle plážové velmocimtaké velmoc v oblasti adrenalinových sportů. Takže kam na golf? No přece do Thajska!

Podobné články

Doporučujeme

Další články