Nejzábavnější policejní zásah letošního roku? Vítání prváků na Strahově!

"Chodbovice" neboli večírky na studentských kolejích patří k těm nejvydatnějším a nejbujarejším ze všech. Není proto divu, že se jich rádi účastní i lidé, kteří o vysokoškolském životě nemají ani páru.

Včerejší večírek na Strahovských kolejích se natolik vydařil, že se o něm dozvěděla i pražská policie a mermomocí se na něj chtěla také podívat.

Ačkoliv strážci pořádku žádnou pozvánku na párty neobdrželi, kolem půl 1 ráno se jich na strahovské koleje nanominovaly hned 3 posádky! Fakt, že s sebou nevzali jedinou láhev alkoholu ani krabičku cigaret jen prohloubil toto společenské faux pas, které vyvrcholilo tím, že se nakonec ukázalo, že policisté se neumějí klouzat.

Podlaha jedné z chodeb se díky vodě s jarem totiž proměnila v kluziště, na kterém mohli účastníci večírku předvádět své dovednosti.

Jelikož s policisty nebyla žádná zábava a nikdo si s nimi nechtěl povídat, asi po 20 minutách z místa odjeli. Zanedlouho se ale museli vrátit zpátky, protože studenti v divokých oslavách pokračovali a oni nechtěli stát stranou dění. Vzali s sebou tentokrát i psovody, protože si mysleli, že studenty policejní psi zaujmou, ale ani s tím příliš nepochodili.

Nakonec celou zábavu pokazili a studenti si příště budou muset dát lepší pozor, aby se některého z dalších večírků náhodou nechtěli opět účastnit.

Ale abychom policajtům nekřivdili, TADY máte 21 důkazů, že i oni mohou mít občas smysl pro humor.


Komentáře

Doporučeno pro vás