fb pixel Nákupy z obchodů Tesco Expres a Žabka vám doručí Dáme jídlo již do 30 minut – G.cz
Vyhledávání

Nákupy z obchodů Tesco Expres a Žabka vám doručí Dáme jídlo již do 30 minut

Zdroj: Tesco Stores

Zákazníci obchodů Tesco a Žabka mají další možnost jak si své oblíbené produkty objednat online. Prostřednictvím webu či aplikace společnosti Dáme jídlo si mohou objednat až 1500 produktů ze 13 pražských obchodů Tesco Expres a 900 položek z 32 obchodů Žabka. Doručení nákupu je od 30 minut od objednání.

Redaktor
Redaktor 1.7.2021, 17:59

Zájem zákazníků o online nákupy potravin je stále velmi vysoký. Na tento pohodlný a rychlý způsob nakupování si během pandemie zvyklo velké množství lidí a velká většina z nich u něj i zůstala. Tesco i Žabka se snaží reagovat na tuto změnu zákaznického chování a online nákupy potravin neustále zdokonalují a rozšiřují. Nově si tak pražští zákazníci mohou objednat až 1500 produktů ze sortimentů obchodů

Tesco Expres přes Dáme jídlo. Zkrátka nepřijdou ani zákazníci Žabky, ti mají na výběr 900 výrobků dostupných online přes Dáme jídlo. V tomto případě se to netýká jen pražských obchodů, ale služba je dostupná i v Mladé Boleslavi. Plzni, Pardubicích, Brně, Jihlavě, Kladně a Liberci.

„Máme radost, že se nám daří posilovat tento prodejní kanál a zákazníci mají další možnost, jak si rychle a pohodlně nakoupit v našich obchodech. Je to oblast, které se chceme i nadále velmi intenzivně věnovat a umožnit tento způsob nákupu co nejširšímu spektru našich zákazníků,“ říká Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku.

„Navázání spolupráce s Tesco a sítí prodejen Žabka je dalším strategickým krokem Dáme jídlo směrem k zákazníkovi a snahou být mu opět o kousek blíž. Naším dlouhodobým cílem je poskytnout zákazníkům úsporu jejich volného času. Možnost strávit delší dobu s rodinou, přáteli, věnovat se koníčkům a starosti s nákupem nebo vařením nechat na nás. Přinést jim prostě Porci života navíc. Nabídka nákupů v tuto chvíli z obchodů Tesco a provozoven Žabka po celé ČR byla pro nás tím pádem skvělým rozhodnutím a v postupném navyšování jejich počtu budeme i nadále pokračovat,“ dodává Petr Indra, obchodní ředitel Dáme jídlo.

Společnost Tesco před Vánoci rozšířila dostupnost své služby Online nákupy, kterou mohou využívat zákazníci i v Děčínsku, Ústecku, na Vysočině, Přerovsku a rozšířila region závozu na Prostějovsku. Zároveň posílila i rozvozy v Brně a okolí. Služba je nyní dostupná až 6,1 milionu obyvatel Česka. Rozšíření se dočkal i sortiment nepotravinového zboží, nově v něm přibyly domácí potřeby, papírnické zboží, malé domácí elektrospotřebiče, elektro produkty pro osobní péči, baterie, žárovky a hračky pro děti.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články