fb pixel Nákupy s obrovskými slevami: Kde můžete využít síly Black Friday na sto procent? – G.cz
Vyhledávání

Nákupy s obrovskými slevami: Kde můžete využít síly Black Friday na sto procent?

Black Friday
Zdroj: Unsplash.com

V těchto dnech na většině českých i zahraničních eshopů probíhá svátek slev Black Friday, kdy můžete nakoupit kvalitní zboží za výrazně nižší ceny. Vybrali jsme za vás ty nejlepší nabídky, díky kterým můžete smáznout nákupy vánočních dárků několika kliknutími a navíc ušetřit slušné peníze.

Speciální projekt 27.11.2020, 09:46

Dnes přišel den, na který hlavně před Vánoci čekají miliony lidí po celém světě. Obrovské slevy na produkty, po kterých třeba už dlouhý čas toužíte, ale z finančních důvodů jste si je nemohli dovolit, dnes mohou být vaše. Poradíme vám osvědčené eshopy a produkty, díky nimž se tento nákupní svátek můžete vysloveně užít!

Pánské i dámské šperky z minerálů

Na eshopu Svět Minerálů můžete vybírat z široké nabídky doplňků, šperků i jiných předmětů z minerálů a drahých kamenů. Příroda je mocná čarodějka, proto je každý takový produkt jedinečný a vy se do něj doslova zamilujete. V rámci Black Friday navíc ušetříte a při výběru náramků a šperků s kódem BF22 získáte slevu 22 %. Black Friday běží od 22. – 30.11. 2020. Vyberte si, nebo vytvořte originální náramek na míru pro sebe nebo jako dárek za zvýhodněnou cenu!

Dokonale zářivý úsměv

issa_2_black_4.jpg

(Foto: Foreo)

Rozjasněte svůj úsměv a pořiďte si inovativní kartáček FOREO ISSA 2 – první kartáček, který se objevil ve vesmíru! Ne tedy doslova, ale byl ve Star Trek Discovery (episoda 5), takže pro fanouška je to ideální volba na vánoční dárek. ISSA má výjimečný voděodolný design, nejnovější sonické pulzace a kombinovanou hlavu kartáčku. Spojením odolného polymeru a ultra jemného silikonu vznikl výjimečný kartáček, který vydrží na jedno dobití po celý rok.

Klid, zdraví a harmonie

V dnešní době více než kdy jindy máme velkou zodpovědnost nejen za své zdraví, ale i za zdraví svých blízkých. K tomu můžete využít síly Bachových esencí, což je metoda, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Dr. Bach díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka. Vy si je může v rámci Black Friday koupit na eshopu www.bio-bachovky.cz v termínu 26-29.11 s kódem BF19 se slevou 19 %.

Vložky do bot ničící viry a bakterie

Doplňte zásoby pro celou rodinu a zakupte ve výhodné akci 3+1 zdarma antibakteriální vložky do bot CIDETEX z ovčí vlny – skvěle tepelně izolují, vydatně sají pot a díky unikátní patentované impregnaci jódovou pryskyřicí účinně likvidují bakterie a viry. Tepelně izolují a nedovolí zápachu vůbec vzniknout. Vybírat můžete ze tří typů, přičemž každý má specifické vlastnosti. Takové vložky CIDETEX ortho MTT například podporují podélné i příčné klenby, účinně působí proti zápachu nohou a skvěle sají pot. Tyto vložky mají univerzální velikost, takže si je přizpůsobíte dle své potřeby. Pamatujte však, že nejsou vhodné pro diabetiky. Těm pořiďte CIDETEX Ortho PLUS+ nebo CIDETEX basic ACTIVE. Třešničkou na dortu je, že při platbě kartou při objednání nehradíte poštovné ani balné!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články