fb pixel Nadějný rapper YNW Melly nejdřív veřejně oplakával své zastřelené kamarády: Teď byl z jejich vraždy obviněn – G.cz
Vyhledávání

Nadějný rapper YNW Melly nejdřív veřejně oplakával své zastřelené kamarády: Teď byl z jejich vraždy obviněn

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Fanoušci vycházející rapperské hvězdy jsou silně otřeseni. Devatenáctiletého YNW Mellyho, který na podzim loňského roku na sociálních sítích truchlil za svými dvěma zabitými kamarády, zatkla tento týden policie a obvinila jej z dvojnásobné vraždy.

Václav Roman
Václav Roman 15.2.2019, 12:42

Konec nadějného rappera?

YNW Melly, jehož pravé jméno je Jamell Demons, to měl slušně rozjeté. Nedávno zahájil své koncertní turné napříč Spojenými státy. Spolupracoval také se slavným Kanye Westem, se kterým se podílel na songu "Mixed Personalities", který má na YouTube za necelý měsíc přes 18 milionů zhlédnutí. Chvála se na něho valila ze všech stran. Například webový portál Billboard minulý rok vychvaloval jeho hlas. Uvedl, že je syrový, emotivní a dokonce strašidelný.

Slovo strašidelný také vystihuje to, co se kolem toho mladého talentu děje. Byl zatčen kvůli podezření z vražd jednadvacetiletého Anthonyho Williamse a devatenáctiletého Christophera Thomase Jr. Oba pocházeli z floridské Vero Beach a oba byli 26. října 2018 v časných ranních hodinách přivezeni do nemocnice ve městě Miramar.

Do nemocnice je dovezl Cortlen Henry, který policii vypověděl, že se jeho kamarádi stali obětí střelby z automobilu. Vyšetřování však odkrylo, že všechno bylo úplně jinak.

Forenzní důkazy ukázaly na vrahy dvou mladých mužů, vše dle policie nasvědčuje tomu, že je zastřelil jejich kamarád rapper YNW Melly. Tomu pak měl Henry pomáhat s narafičením místa činu, kvůli čemuž skončil také ve vazbě.

Na instagramovém účtu YNW Mellyho se objevil příspěvek určený rapperovým fanouškům s hashtagem #freeus. YNW Melly v něm píše, že si cení podpory svých fanoušků a znovu vzpomíná na to, jak před několika měsíci přišel o své dva kamarády. Zdůrazňuje, že se stal obětí systému. Policie však tvrdí, že má důkazy, které ho z násilného zločinu usvědčují.

A zde video s hitem „Mixed Personalities“

A zde si můžete přečíst o sériovém vrahovi, který nedávno dostal doživotí. Bruce McArthura dopadli, když měl devátou oběť přivázanou k posteli: Děsivé detaily z případu zabijáka gayů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články