fb pixel Na YouTube se rozhoduje o králi moderátorstva - Soukup se utkal s Marešem v dalším díle SOUBOYZ – G.cz
Vyhledávání

Na YouTube se rozhoduje o králi moderátorstva - Soukup se utkal s Marešem v dalším díle SOUBOYZ

Zdroj: Youtube.com - SOUBOYZ

V tuhle chvíli trendující rapbattle mezi ředitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem a miláčkem televizních diváků Leošem Marešem je ještě nerozhodnutý. Ve veršované hádce došlo na ženy, profesní vytíženost i... zvláštní způsob komunikace obou protivníků.

Jan Studnička
Jan Studnička 14.2.2020, 15:39

Už deset videí se podařilo vydat týmu pod vedením režiséra Jakuba Machaly. A tentokrát si parta SOUBOYZ vybrala za cíl milovaného moderátora a milovníka kožichů Leoše Mareše a jen o něco méně milovaného kontroverzního ředitele TV Barrandov - Jaromíra Soukupa.

Na první pohled nesourodá dvojice toho má ve skutečnosti docela dost společného. Oba se rádi ukazují na kameře, oba jsou schopni moderovat do roztrhání a mají neskutečně vysokou pracovní morálku, oba mají vkus na ženy a oba jsou příliš zbožňovaní na to, aby se za ně konečně rappeři z Unbeatable labelu nepřevlékli. Tentokrát je v tom ale ještě něco víc.

Komici z Underground comedy, kteří se i tentokrát postarali o texty a scénář, se totiž snažili napsat postavám trochu nesedící a tak jako trochu off rýmy, aby vyjádřili podivný způsob, kterým Leoš Mareš rapuje a ještě podivnější způsob, kterým Jaromír Soukup nejenom komunikuje, ale dělá cokoli. A rapperům se to podařilo zahrát na jedničku.

V battlu se properou Soukupovy policické ambice, Marešova padlá late night show, ale dojde i na podpásovky jako je nástěnka nebo "Monika Marešová třetí". Takže to zcheckněte a nezapomeňte hlasovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články