fb pixel Myslíte na údržbu kotle? Řešení na poslední chvíli se nemusí vyplatit – G.cz
Vyhledávání

Myslíte na údržbu kotle? Řešení na poslední chvíli se nemusí vyplatit

Zdroj: Pražska plynárenská

Letní měsíce představují ideální dobu pro pravidelnou údržbu plynového kotle, kterou odborníci doporučují provádět jednou ročně. Na podzim totiž bývají servisní firmy nejvíce vytížené a čekání na technika se může pěkně protáhnout.

Komerční článek
Komerční článek 22.8.2021, 10:00

Řešíte-li pravidelné prohlídky na poslední chvíli či na ně dokonce zapomínáte, bude pro vás ideálním řešením obrátit se v této záležitosti na svého dodavatele energií. Pro majitele plynových kotlů nabízí Pražská plynárenská službu servisních prohlídek. Výběrem jednoho z nabízených balíčků získáte kompletní zajištění pravidelných ročních kontrol a budete mít zimu bez starostí. Díky pravidelným servisním prohlídkám lze zajistit lepší funkčnost a bezpečnost topného systému, ale také delší životnost kotle a v neposlední řadě to má příznivý vliv i na jeho hospodárný provoz.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně starých plynových spotřebičů za nové. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související u­žitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti tiskový mluvčí společnosti Mgr. Miroslav Vránek.

Pražská plynárenská patří mezi největší tuzemské dodavatele zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 400 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha. Více na www.ppas.cz/servisni-balicky.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články