Muži v černém a úplně novém: Thor a Valkýra chrání Zemi před mimozemšťany místo Willa Smithe. Bude tohle fungovat? – G.cz
Vyhledávání

Muži v černém a úplně novém: Thor a Valkýra chrání Zemi před mimozemšťany místo Willa Smithe. Bude tohle fungovat?

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Elegantní, elitní, utajení. To jsou Muži v černém, organizace agentů, kteří skrytě brání Zemi a lidstvo před bandity z vesmíru. Doposud je v očích diváků prezentovali Will Smith a Tommy Lee Jones, díl číslo čtyři ale fandům série nabídne úplně novou ústřední dvojici - Tessu Thompson jako agentku M a Chrise Hemswortha coby agenta H.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 10.6.2019, 11:27

Muži v novém

Když se v roce 1997 objevila sci-fi komedie Muži v černém, byl to hit a pro část naší redakce patří snímek k zásadním kouskům dětství, ke kterým se doposud ráda vrací. A určitě v tom nejsme sami; v průběhu let se původně samostatný kousek rozšířil o další dvě pokračování. Osvědčený příběh s novými záporáky, novými fóry a oblíbenými tvářemi v hlavních rolích (ústřední dvojice v podání komedianta Willa Smithe a zasmušilého Tommyho Lee Jonese byl polovina úspěchu, co si budeme povídat) vždy fungovala. Teď ale přichází díl číslo čtyři a všechno je jinak.

Místo Willa Smith jako agenta J je tu čerstvá rekrutka agentka M v podání Tessy Thompson. Ta je vyslána z americké do britské jednotky MIB, aby se přidala k fešnému agentovi H (Chris Hemsworth) a pomohla mu odhalit dvojího agenta nastrčeného přímo v řadách Mužů v černém.

Vypadá to akčně, o to nic. Ale taky to vypadá dost průměrně a ne moc vtipně. Nemůžeme si pomoct, ale mezi Tessou Thompson a Chrisem Hemsworthem, které jsme společně viděli hrát jako Valkýru a Thora v marvelovce Ragnarok, to prostě nefunguje. Tahle dvojka nemá ani zdaleka takovou sílu, alespoň na základě upoutávky, jako měli Jones se Smithem. Jejich nonstop pošťuchování nás bavilo. Tady se zřejmě dočkáme snahy Thompson dokázat, že už je velké herečka, zatímco Hemsworth zkusí zachránit, co půjde.

Zkrátka, trailery nás příliš nepřesvědčily, ale rádi se budeme mýlit. Snímek vstupuje do českých kin 13. června a má hodinu a 55 minut.

A tady čtěte recenzi na film X-Men: Dark Phoenix.

Podobné články

Doporučujeme

Další články