Muž na dovolené v Las Vegas držel kameru opačným směrem, přesto udělal velmi zábavné záběry – G.cz
Vyhledávání

Muž na dovolené v Las Vegas držel kameru opačným směrem, přesto udělal velmi zábavné záběry

Nejsme vyznavači ageismu ani se nevysmíváme stáří, ale přesto doporučujeme držet se téhle rady: půjčujete-li svým rodičům nějaký elektronický přístroj, předem je instruujte, jak ho mají používat.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 17.11.2015, 16:50

Irský mladík Ewan Griffin půjčil nedávno svému otci GoPro kameru, aby zvěčnil momenty ze svého pobytu v Las Vegas jinak než staticky na klasický příruční kompakt.

Akorát mě nenapadlo, že bych mu měl vysvětlit, jak se kamera používá,“ komentuje Ewan to, co jeho otec nakonec natočil. „A můj otec je zkrátka otec a hlavně culchie, prostý irský venkovan, který neví ani to, kterým směrem takovou kameru natočit.“ Skončilo to tak, že místo krásných scenérií a panoramat točil tatík celou dobu sám sebe, a my můžeme jen z jeho řečí (občas i z odlesků v brýlých)odhadnout, co že to měl vlastně v hledáčku.

Ale aniž byste rozuměli jeho zřetelně vyslovované irské angličtině, nad tímhle videem, které ze záběrů jeho syn Ewan nakonec sestříhal, se dokonale pobavíte.

„Ir ve Vegas“

A ještě se koukněte na 11 klasických filmů, v nichž hrají hlavní role světoví vůdci Merkelová, Putin a Obama. Je mezi nimi i Mejdan v Las Vegas.

Podobné články

Doporučujeme

Další články