Muslimové bojují i na naší straně

Obrázek uživatele Ivan Brezina
29.09.2014, 19:24
Hrůza! Islám se chystá ovládnout a zničit západní civilizaci. A nebo je to jinak?
Muslimové se roztahují v Teplicích, bouří se v Paříži, provokují v Norsku, zabíjejí v Afghánistánu, masakrují jinověrce v Iráku… A dělají to prý všichni muslimové bez rozdílu, hezky jako jeden muž. Aspoň se nám to snaží namluvit fašistoidní aktivisté skupiny Islám v ČR. Kdo si myslí něco jiného, je zrádce Západu, “sluníčkář” ne-li rovnou tajný agent Islámského státu. Parta kolem antimuslimského fanatika Martina Konvičky prostě vytváří černobílý obraz nepřítele. Jenže nenávistné myšlení vždycky brutálně zjednodušuje realitu a něco podstatného zamlčuje. Čeští antiislamisté jsou stejně hloupí a xenofobní, jako byli za války antisemité. Ve větě “Všichni židi jdou zlí a kradou” prostě jen vyměnili podmět. Konvičkovci vám už ale neřeknou, že muslimové nejsou jednolitá masa. Kromě pár militantních fanatiků většinou z nich tvoří normální lidi, kteří sice věří v Alláha, ale rozhodně na potkání nevraždí nevěřící. A dokonce proti islamistům sami bojují, a často celkem drsně. Minulý týden se staly hned dvě věci, které rozbíjejí představu o “zlých muslimech, stojících proti nám. Všimli jste si jich?  

1. Potrestání zločinců v Afghánistánu

Afghánští vesničané v provincii Ghazní na východě země oběsili čtyři zajaté bojovníky Tálibánu. Nelíbí se jim totiž, že se Tálibán paktuje s Islámským státem a že přitom zabíjí i samotné afghánské muslimy. Co je to za nesmysl?! Konvičkovci přece pořád dokola píšou, že všichni “kozomrdi” jsou stejně zločinná pakáž, které jde jen o to jak Evropě zakroutit krkem. A budou Afghánci bojovat proti Talibanu? Video zde:  

2. Arabská pilotka

V koalici zemí bojující proti Islámskému státu bojují i vojáci ze Spojených arabských emirátů (SAE), tedy velmi ortodoxní muslimské země. Ale nejen to – islamisty bombarduje i pilotka SAE Mariam Mansúriová. Muslimská pilotka?! Že by nám Konvičkovci něco zatajili? Tvrdí přece, že v muslimských zemích je žena méně než zvíře… Viz video zde: Na Facebooku jí můžete fandit TADY. Ale jasně – až zase v Teplicích potkáte ženu v šátku, je to určitě nebezpečná teroristka.  

Komentáře

Doporučeno pro vás