Multikulti: křížová výprava idiotů – G.cz
Vyhledávání

Multikulti: křížová výprava idiotů

Evropští levičáci vyrazili na „mírový pochod“ do Islámského státu. Tleskáme jim!

Ivan Brezina
Ivan Brezina 29.12.2016, 15:20

Tři tisíce evropských aktivistů se rozhodlo zastavit válku v Sýrii. Je to prý jednoduché – stačí jen dojít pěšky z Berlína do Islámského státu. „V rukou poneseme bílé vlajky, vysvětlila reportérům BBC polská novinářka Anna Albothová, která mírovou akci vymyslela. „Všem válčícím stranám tím dáme najevo, že už toho bylo dost! My, co žijeme v bezpečných zemích, už nemůžeme tolerovat válku v Sýrii a Iráku. Náš pochod je šance, jak věci změnit k lepšímu. Chceme pomoci lidem, kteří neměli tolik štěstí jako my, že se narodili v Berlíně, Londýně nebo v Paříži. Civilisté pro civilisty! Půjdeme pěšky, ruku v ruce…

Pochod vyrazil z Berlína v úterý a můžete ho sledovat na Facebooku. Manifest najdete TADY. Trase ještě není upřesněna, ale zřejmě povede z Německa přes Českou republiku, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Makedonii, Řecko a Turecko do Sýrie a Iráku. Účastníci by měli denně ujít asi 15 – 20 kilometrů. Spát a jíst chtějí zdarma v „místech dobré vůle“, jako jsou třeba kostely nebo nemocnice. „Ano, bude to nebezpečné, ale chystáme se spolupracovat s humanitárními organizacemi, které nám budou radit,“ shrnuje Albothová. „Myslím, že když několik tisíc lidí pochoduje s mírumilovnými úmysly a svět o nich ví, nikdo se na ně neodváží střílet. A kdyby se přece jen odvážil, bylo by to znamení, že náš svět za nic nestojí…

Co si myslíte že se asi tak stane, až tahle bizarní parta dojde do Islámského státu? Padnou snad islamisté na zadek, rozpláčou se, složí zbraně a zasypou „posly míru“ polibky a růžemi? Podle mě to spíš dopadne jako dětská křížová výprava v roce 1212. V Evropě se prý tehdy dětem zjevil anděl a řekl jim, aby šly pěšky do Svaté země. Bůh je prý cestou ochrání, a až dojdou do Jeruzaléma, vydá jim posvátná křesťanská místa. Muslimové, kteří je drží, v hrůze uprchnou bez boje. Co nezvládly zbraně, to zvládnou „vyvolené“ a „neposkvrněné“ děti.

Desítky tisíc dětí od sedmi do patnácti let se z Německa a Francie opravdu vydaly na cestu. Na cestě do Jeruzaléma ale dílem pomřely a dílem narazily na muslimské překupníky s otroky, kteří je rozprodali do Egypta a Tunisu. To samé nejspíš potká i dnešní „mírový pochod“, jehož účastníci aspirují na Darwinovu cenu. A nebo je ISIS jednoduše uvítá sebevražedným atentátníkem?

Ale nakonec proč ne? V Evropě aspoň ubyde několik tisíc levičáckých idiotů. Takže držíme palce, hoši a děvčata! Suchou stezku a pevný krok!

A TADY si přečtěte, jak rozeznáte sluníčkáře a havloidy od běžných lidí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články