fb pixel Monology vagíny Gwyneth Paltrow: I vy můžete přičichnout ke klínu hollywoodské hvězdy, vyjde to na 1800 korun – G.cz
Vyhledávání

Monology vagíny Gwyneth Paltrow: I vy můžete přičichnout ke klínu hollywoodské hvězdy, vyjde to na 1800 korun

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Gwyneth Paltrow na své stránce Goop před pár dny nabídla k prodeji novou kolekci svíček a jedna z nich měla název SMELLS LIKE MY VAGINA. Svíčka pochopitelně voní jako kombinace cedrového dřeva, citrusů a růží, takže název je jenom marketingový tah. Stejně jako celá alternativní Gwyneth Paltrow.

Jan Studnička
Jan Studnička 13.1.2020, 16:14

Hollywoodské šméčko

Gwyneth nebo nějaký její ghostwriter, začala psát v roce 2008 lifestylový blog, který se během několika let přetransformoval v obchodní impérium, stojící především na podpoře žen, idee zdravé krásy a alternativní medicíně. Každý máme nějakou tu tetu, která věří v moc krystalů a kvantové dotyky Matrixu, ne? No, tak Paltrow je tady od toho, aby ji vyslechla, dala něco na čtení a pak jí stáhla o pár tisíc dolarů.

Hollywoodská herečka kolem sebe vykouzlila dojem někoho, kdo je tady, aby konečně řekl pravdu, postavil se zlým korporacím, řekl vám, že všechno bude v pořádku a ano, sem tam prolomila i nějaké to tabu, protože člověk by měl žít v souladu s přírodou a nestydět se za svou přirozenost.

A proto se nestyďte koupit si od ní nefritové vajíčko a vrazit si ho do slabin, dámy. Stojí jenom sedmdesát dolarů. Vajíčko je nabité pozitivní sexuální energií a zároveň díky němu budete posilovat pánevní svaly, takže si budete moci se svým drahým užívat mnohem lépe. Musíte to koupit tady, protože nikdo jiný vám o tom neřekne, naše společnost je svázaná konvencemi. Ale všechen ten sex vás určitě stojí spoustu energie, takže si kupte miniaturní samolepky, které si můžete dát na tělo a ty vás budou nonstop nabíjet energií a léčit. Šest nálepek stojí pětatřicet dolarů. Pohodlné, ale feministické sako, ve kterém budete působit jako žena, která umí vládnout mužům, ale podporovat jiné ženy, šest set babek.

No a co?

Můžete si říct: “To je přeci věc těch lidí, jestli si chtějí kupovat předražené hovadiny, ne?” A já jako vlastník repliky meče Dartha Vadera bych vám řekl: “No samozřejmě, kdyby ty věci nebyly zdraví nebezpečné.”

Protože ony dost často jsou zdraví nebezpečné. Tak třeba zrovna před nefritovými vajíčky, které má žena nosit neustále zasunuté do sebe, varují legie vědců a gynekologů z celého světa. To se na Goopu pochopitelně nedočtete, ale máte tam výpověď jiných “důvěryhodných expertů” ze všech možných koutů světa.

Gwyneth osobně se položila do kampaně za napařování vagín, které bylo jeden čas vysoce moderní. Goop totiž prodává vlastní značku vaginálních napařovačů: V-Steam. A podle Gwyneth to léčí všechno, od infekcí až po jet lag. Alespoň to tvrdí na blozích a když se na dvě minuty nakloní někde k mikrofonu. Když se jí na to někdo zeptá třeba v Late Night Show, nemá nejmenší tušení, co prodává. A někteří experti mimo Goop se shodují na tom, že napařování vagíny může mít taky negativní účinky. Zvlášť pokud v ní ještě máte nefritové vajíčko. To je ale překvápko, co?

Největší kefl je ale parazitování na nemocných lidech a s tím má Goop taky svoje zkušenosti. Tak si třeba představte, že na lifestylovém blogu Goopu narazíte na článek o prospěšnosti saun. Potom na článek, který říká, že sauna pomáhá k chemoterapii. A potom třeba jen okrajově ve třetím článku, že chemoterapie může být i sama o sobě skoro tak nápomocná jako samotné chemo.

A co byste řekli, že vám Goop může prodat? Jestli tipujete přenosnou saunu za pět tisíc dolarů, vyhráváte zlatého bludišťáka. A můžete si ho zavést do vaginy, uvidíte, že vám to pomůže.

Vaginální svíčky

Až se znovu budete dívat na nějaký film s Gwyneth Paltrow, tak myslete na všechny lidi s rakovinou, kteří se doma potí, zatímco si nemůžou dovolit chemoterapii, protože všechny prachy, které mohli ve Státech utratit za zdravotní péči, vrazili do toho, aby se mohla hollywoodská herečka válet doma a sem tam blábolit o tom, jak je zdravé chodit bez bot.

Vem si svoje vaginální svíčky, Gwyneth, a vraž si je tam, odkud přišly.

Podobné články

Doporučujeme

Další články