fb pixel Není košile jako košile: Který styl se k vám hodí? – G.cz
Vyhledávání

Není košile jako košile: Který styl se k vám hodí?

Zdroj: www.budchlap.cz

Chodit v trendy oblečení určitě stojí za to. Každý z nás si připadá mnohem lépe a dokáže svým vzhledem zaujmout. Typickou součástí outfitu většiny mužů jsou bezesporu košile. Jaké? Na to se zaměříme v následujících řádcích. Velmi oblíbené jsou především vyštíhlené košile mající zdobené prvky. Tyto moderní košile přišly v době, kdy naopak ustupovaly kravaty a jiné tradiční doplňky. Klasické košili totiž ubyly doplňky, a tak se střihy orientují jinam.

Komerční sdělení 15.6.2020, 10:03

Pánské zúžené košile v několika podobách

U zúžených košil záleží především na míře zúžení střihu. Ta může být různá. Buď se volí vyštíhlené košile, jež jsou zúžené mírně v oblasti hrudníku a hodně v pasu. Volit je možné také silně vyštíhlené košile mající silně zúžené obě dvě zmiňované oblasti. Každý z nás už musí rozhodnout, jaký model pro něj bude optimální. V hlavní roli je samozřejmě typ postavy člověka, který bude mít košili oblečenou. Jinak se také setkáváme s označením slim košile a slim fit košile.

Podle čeho volit slim košili?

Oba dva typy slim košilí obepínají tělo tak, že v podstatě neexistuje žádná přečnívající látka. V každém případě je nezbytné, aby košile žádným způsobem neomezovala běžný pohyb svého nositele. Ideální je hned na počátku vyzkoušet otáčení, zvedání, extrémnější pohyby rukou. Košile se bude pochopitelně napínat, nicméně nesmí to být nijak extrémní, jinak dojde k jejímu protržení, a to nejčastěji v oblastech švů.

Další prvky slim košil

Určitě je zapotřebí zmínit se také o několika dalších prvcích, jež se týkají slim košil. Jmenovat bychom měli především vnitřní límce a manžety ve stejnobarevném provedení. Vzhled košil v takovémto provedení je hodně zajímavý. Jemná odlišnost manžet a límců se označuje u košil jako business casual. Je spíše neformální, nicméně pro firemní prostředí se hodí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články