fb pixel Moderní i historické tenisky adidas: co mají společné? – G.cz
Vyhledávání

Moderní i historické tenisky adidas: co mají společné?

Zdroj: July Semianovich / Shutterstock.com

Vyznáte se v nabídce tenisek značky adidas? Od svého založení již populární značka sportovní obuvi, a později i sportovního oblečení a doplňků, vydala celou řadu tenisek. Víte ale, co mají historické a novodobé modely společné?

Komerční sdělení 31.8.2022, 13:45

Chůze jako životní styl městských nomádů

Jedním z novodobějších modelů značky adidas jsou tenisky NMD. Model NMD adidas vznikl s myšlenkou na moderní městské nomády. Ti totiž denně nachodí spoustu kilometrů. Proto je pro ně pohodlí při chůzi na prvním místě. Právě z toho důvodu modely NMD obsahují, pro adidas typický, systém Boost - měkkou pěnu, která zajistí nositeli stoprocentní komfort při každém kroku. Co se vzhledu modelu adidas NMD týče, je minimalistický, ale přesto snadno zapamatovatelný.

Symbol svobody a volnost po pádu Berlínské zdi

Pokud bychom se podívali trochu do historie, určitě bychom měli zmínit model adidas ZX 8000. Ten je totiž neodmyslitelně spjat s jednou událostí, ke které došlo v roce 1989. Právě model ZX 8000 se totiž stal symbolem pádu Berlínské zdi. Proč? Tyto tenisky totiž toužil mít každý, ale ne každý je mít mohl. V roce 1989 je například východní Berlíňané spatřili úplně poprvé. Záhy se již staly symbolem protančených nocí a čím barevnější model jste si obuli, tím stylovější jste byli.

Odlišné generace, stejná společnost

Přestože každou dobu charakterizují odlišné události, zdá se, že modely adidas jsou vždy u toho. Současné generaci pomáhají nalézt sebe sama a dopřávají jejím představitelům pohodlí při toulkách městem, zatímco předchozí generaci dopřály pocit svobody, když jim dělaly společnost během nekončících party, co po pádu Berlínské zdi nastaly.

Kvalita a pohodlí na prvním místě

Co se za dobu existence společnosti adidas nezměnilo, je důraz na kvalitu a pohodlí. I pokud byla budoucnost nejistá, měnila se politická situace a bořily se zdi, na tenisky adidas bylo spolehnutí. Svému nositeli mohli poskytnout jistotu v nejisté době a zajistit pohodlí při chůzi, i přesto, že vše ostatní nebylo takové, jaké si přeje.

Navštivte katalog s teniskami

Dopřejte si pocit svobody, rozmazlete svá chodidla a zažijte pocit chůze po měkké pěně v modelu NMD nebo zavzpomínejte na divoké noci a nikdy nekončící párty s pestrobarevným modelem ZX 8000. Obrovskou nabídku barev, designů i velikostí najdete v katalogu tenisek na stránkách Flexdog. Vyberte si tenisky, co si zamilujete a co vám zpříjemní každou procházku.

Tenisky značky adidas jsou sázkou na jistotu v každé době. Kvalita a pohodlí, které jejich nošení přináší jsou totiž pověstné a každý si zaslouží tento pocit poznat. Nemáte-li ve své sbírce ještě pár tenisek od společnosti adidas, možná nastal čas to napravit.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články