Mistři nekorektního humoru zvou do pražského Stormu na Zdeňka Macuru, Vlastu Plamínka, Angel Wicky nebo Opak Dissu

Obrázek uživatele Martin Miko
16.11.2017, 12:11

24. listopadu 2017 zažije pražský klub Storm již tradiční oslavu umírání mozkových buněk. Banda zvrácených egomaniaků říkající si výmluvně „Stay Zmrd“ pořádá totiž už šestý ročník své Stay Zmrd Párty. Tam vás rozhodně nic dobrého nečeká. Tím spíš, že letošním tématem jsou sexuální menšiny a další LGBT-IDDQD-IDKFA úchylnosti. Dodržený dresscode bude bezesporu žádoucí výhodou.

Program je pestrý a humor nekorektní

Program bude tak pestrobarevný, že si budete připadat jako na festivalu Prague Pride a pro fotkychtivé zájemce bude postaven ten zaručeně nejhorší fotokoutek všech dob.

A na jaká zvučná jména se návštěvníci mohou těšit letos? Zdeněk Macura povede přednášku na téma týrání žen v Čechách a následně bude návštěvníkům k dispozici pro individuální konzultace; věštec Vlastík Plamínek rozpoutá ezoterickou bouři se svým doprovodným muzikantem Bobem Hochmannem. Milovníci nostalgie si pak přijdou na své během koncertu zpěváka Sámera Issy! O další hudební produkci se postarají vycházející hvězdy českého rapu Opak Dissu Label, horrorcoroví bozi Haades a Byzo, a rapper Candymane.

Tombola samozřejmě bude!

Tradičním zpestřením už tak špatného večera pak bude speciální tombola, v níž budou moci účastníci vyhrát ty nejzbytečnější předměty, jaké jen lidská civilizace dvacátého a jednadvacátého století dokázala vymyslet. Hlavní cena samozřejmě náleží nejstupidněji oblečenému účastníkovi akce.

Speciální třešničkou na dortu je účast pornostar, režisérky, modelky a playmate Angel Wicky, takže ani jedny kalhoty nezůstanou nevyboulené.

Afterparty? Bude taky! A dokonce v režii samotných návštěvníků – parta pořadatelů se postará o písničky na přání, takže aby toho nebylo málo, dá se očekávat, že po skončení programu klub rozezní tóny Kryštofů, Ivety Bartošové a Dua Jamaha.

A kde že se dají na tuto zvrácenost pořídit lístky? V předprodeji za bratru lidových 193 Kč na webu ZDE a za stejnou cen u také na místě. Aktuální informace o akci naleznete na Facebooku.


Komentáře