fb pixel Minulý život ovlivňuje i ten současný: víme, jak zjistit, co vás čeká a nemine! – G.cz
Vyhledávání

Minulý život ovlivňuje i ten současný: víme, jak zjistit, co vás čeká a nemine!

Patříte mezi milovníky duchovna, věšteb a tajemna? Pak jste se rozhodně už zabývali svým minulým životem, ze kterého si přinášíme zkušenosti do toho současného. Víte, co vás čeká a čemu neuniknete?

Kristýna Jakubcová 26.10.2016, 18:00

S pojmem minulý život se pojí další pojmy jako reinkarnace, regresní terapie nebo třeba karma. Důležité je, že se pod těmito pojmy nacházejí zážitky a zkušenosti z minulosti, které nás ovšem dále následují až do současnosti. Není tedy od věci pochopit určité souvislosti mezi minulým a současným životem.

Zjistit, co jste v minulém životě dělali, není zas takový problém. Existují tisíce testů na internetu, které vám v okamžiku řeknou, jestli jste byli boháčem, nebo chudákem, záporákem, nebo kladnou postavou. Dobře si ovšem promyslete, jestli se do toho chcete pustit, nebo ne. Z minulých životů si můžete přinášet nejen zkušenosti a cenné intuice, ale například i zklamání, zradu a traumata či fobie.

Ať už vás trápí jakékoli problémy, divné pocity nebo dokonce fobie, buďte si jistí, že odpověď na to, co se vám děje, nalezete právě v minulých životech. Pro rozklíčování takových starostí vám pomůže například regresní terapie, která se přímo zaměřuje na fobie získané v minulých životech. Vždy ovšem k těmto terapiím přistupujte s velkou úctou a zodpovědností, protože proniknout do hloubi vlastní duše nemusí být zrovna jednoduché.

Nebojte se tedy objevovat sami sebe a pátrat po minulosti. Využijte moderní způsoby poznání sama sebe, a pokud jde o regresní terapii, neváhejte!

A ještě se pro odlehčení a poučení podívejte na těchto 17 totálně šílených zasvěcovacích rituálů ze všech koutů světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články