Ministr zemědělství Jurečka nám zakázal erekci. Chudák jeden. – G.cz
Vyhledávání

Ministr zemědělství Jurečka nám zakázal erekci. Chudák jeden.

Pokud vám stojí, půjdete do peklíčka. Tak to křesťané chtějí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.3.2016, 11:48

Lidovecký poslanec Petr Kudela za podpory ministra zemědělství Mariana Jurečka předložil ve sněmovně návrh, aby se ty rouhačské reklamy na Clavin a Arginmax přesunuly v televizi na pozdní dobu. Tedy až po 22. hodině. Kudela tento návrh vysvětloval tak, že na televizi se dívají i děti a rodičům se to potom špatně vysvětluje. Vysvětlit dítěti erekci, to je totiž úkol pro odborníka. Ve školách by měl být samostatný předmět „erekce“, kde by o tomto fenoménu hovořili zasvěcení.

A jelikož byli kucí celý rok hodní, chodili ke zpovědi, pravidelně se modlili a dávali v zimě ptáčkům zrní do krmítek, poslanci tyto ohavné reklamy v novele zákona o potravinách, kterou schválili, skutečně poslali do nočních hodin.

To bylo slávy, to bylo radosti. Ministr zemědělství se na svém facebookovém profilu nechal slyšet a teď cituji: „Včera se nám podařilo prosadit v parlamentu dobrou věc. Reklamu na podporu sexuální výkonnosti nebude možné vysílat mezi 6:00 až 22:00. My rodiče to oceníme!“

Já jako rodič malého kluka bouchám nyní každé ráno šáňo, protože to je naprostý zlom ve výchově a rodičovstvím jako takovém. Konečně mohu nyní se svým synem sledovat celý den televizi, aniž bych trnul, kdy se z obrazovky zjeví ten plešatý červený ďáblík a bude řeč o erekci. To totiž nevím, jak bych synovi vysvětlil.

Erekci mívají chlapci již od dvou let, ale přeci mu nemůžu říci, že se to jmenuje erekce. To by se neslušelo a pan minstr zemědělství by si to tak nepřál. Prostě má tvrdého piňdu a tím to hasne.

Na pozadí tohoto průlomového počinu však vyvstává několik otázek.

- Proč? Ještě jednou „Proč?“ Ačkoliv reklamy na tyto přípravky nejsou nikterak zajímavé ani zábavné, tak proč má někdo kurva potřebu tohle řešit? A to na té nejvyšší úrovni v poslanecké sněmovně? To nemá pan Kudela nic lepšího na práci? A co se ministr zemědělství stará o erekci?

- Jak se rodí děti? Z nějakého důvodu je dětem odpírán nárok na informace a je jim vštěpováno, že děti nosí čáp nebo něco na ten způsob. Jako by sex bylo něco oplzlého a zlého. Dětem se to dá podat velmi kulantně a přiměřeně k jejich věku. Každé dítě si je vědomo svého genitálu i pohlaví. Kdo tedy rozhodl, že by děti neměly o sexu nic vědět? Pochybuju, že pokud prozradíte pětiletému chlapci, jak to chodí, že piňda se strčí do pipinky, tam vypustí semínko a za devět měsíců v bříšku vyroste mamince miminko, tak že dotyčný chlapec ve školce ohne spolužačku o domeček pro panenky a řádně ji naloží, aby měl miminko. Takto to opravdu ve školce, ani v družině nechodí.

- Není to diskriminace? O erekci se tedy před desátou mluvit nemůže, ale ta nána, která hovoří v reklamě o své vagíně a vaginální mykóze, té to jako projde? Tak kde je spravedlnost. Vaginální mykóza je mnohem hnusnější hegeš než erekce. Ostatně je jen málo věcí, které evokují nechutnost tak, jako vaginální mykóza. Jak dětem pan poslanec vysvětluje vaginální mykózu?

- A co děti? Mají si kde hrát? Očividně ne. Proto musí celý den čumět na televizi, kde na ně číhá zákeřná reklama na podporu erekce. Možná, kdyby pan poslanec i pan ministr poslal své děti ven si hrát a nebo jim třeba něco přečetli, nemuseli by řešit podobné kraviny. A to nemluvě o volně přístupném internetovém pornu pro děti a mladistvé.

- A co ženy? Mají si s čím hrát? A co chudáci muži s poruchou erekce? Co jejich ženy? Po desáté hodině už lidé míří pomalu do postele. Do postele, kde nic nebude, protože není erekce. Jak se má poctivý a pracovitý muž, který tahá dvanáct hodin denně a jde spát před desátou, protože ráno na šestou musí naklusat do kolbenky dozvědět o přípravcích na podporu erekce?

- Erekce děti dneska nějak dojímá? Při zběžném sledování televize můžeme zahlédnout tady krev, tady mrtvolu, tady vraždu, tady kozu nebo koitus. Nehledě na seriály Ulice nebo Ordinace. Oproti tomu je nějaká erekce čajíček.

Pane poslanče i pane ministře. Jako dobrý. Vize tam je. Je tam i to nasazení. Nicméně jedna vlaštovka jaro nedělá. Je třeba přitvrdit a co nedokážeme dětem vysvětlit, přesunout až na dobu po desáté hodině. Já jsem například za boha nebyl s to vysvětlit synovi, co to jsou Teletubbies. Abych mu to už nemusel vysvětlovat, přimlouvám se za jejich zákaz nebo přesunutí někam jinam. Například do Polska. Ostatně není třeba dětem zdlouhavě nic vysvětlovat. Stačí, když všechno zakážeme. Včetně dětí a bude klid.

Ministr zemědělství ZDE radí, jak zatočit s ranní erekcí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu