fb pixel Minerální náramky u mužů jsou sexy! Které nosit? – G.cz
Vyhledávání

Minerální náramky u mužů jsou sexy! Které nosit?

Zdroj: milujemekameny.cz

Víte proč úspěšní manažeři a celebrity nosí na zápěstí spoustu kuličkových náramků z kamenů? A proč známí zpěváci nebo herci na krku nosí přívěsky z minerálů? Protože věří, že jim pomáhají v jejich úspěchu! Zkuste to taky, třeba se i vám podaří snáz zdolat velký cíl.

Komerční sdělení 9.12.2022, 11:45

Praktický a decentní pánský náramek, který padne k obleku i sportovním džínům je ideální pro každého muže. Vyvolá dobrý pocit a nezatěžuje majitele tím, zda se k outfitu hodí nebo ne. Stejně jako u hodinek se i u pánských náramků vyplatí nepodléhat bláznivým módním trendům. S kdysi trendy gumovým náramkem budete vypadat jako na útěku z plážového baru, masivní řetěz zase vypadá pouťově. Jediné, co se nosí pořád jsou přírodní materiály.

Dřevo a kůže jsou výbornou volbou, ale jestli chcete náramek, který vydrží všechno, včetně potápění, plavání v moři nebo v bazénu, každodenní sprchy, a přitom nezačne zapáchat potem, volte náramek z kamenů.

3 důvody, proč jsou pánské minerální náramky sexy

  1. Přitahují pozornost – fakt, že máte na ruce náramek z minerálů, vás dělá zajímavým a každá žena přemýšlí, co vás k nošení minerálního náramku vede. Vystoupíte z davu.
  2. Atraktivní vzhled – s minerálním náramkem jste pro ženu ještě o něco atraktivnější. Ženy si dobře všímají, kteří muži o sebe dbají a kteří se zanedbávají. Zajímavý doplněk jim vyšle signál, že vy špindíra nejspíš nebudete.
  3. Účinky minerálů – úspěšní lidé tvrdí, že minerál nošený na lidském těle prostě funguje a pomáhá jim dosahovat stanovených cílů. V práci, u žen, v posteli. Kde vy sami potřebujete.

Nenápadný minimalistický vzhled

Důležitý je účel, vzhled šperku pro muže by měl být spíš nenápadný a nebránit v přirozeném pohybu. Proto je nejoblíbenějším řešením pro muže kuličkový náramek. Hodí se jak k volnočasovému oblečení, tak i k pracovnímu obleku. Nezachytává se, netlačí, nepřekáží.

Dejte si hlavně pozor na výběr správné velikosti. Není nic horšího, než když je náramek nepohodlný. Proto rovnou volte pánské náramky s větším množstvím uliček, před koupí si náramek zkuste nebo si zápěstí přeměřte. Náramek by se měl vejít pod manžetu rukávu, ale zároveň by se vám mělo podařit pod něj prostrčit dva prsty.

Které minerály prospívají mužům

Vybrali jsme osm nejčastějších minerálů, které mužům prospívají a dobře se jim nosí.

Černý turmalín – ochrana a zemitost

Pánský turmalínový náramek na ruce posílí především ochranu. Kdykoliv vás čeká náročné jednání, situace nebo interakce se složitou osobností, turmalín pomůže najít ta správná slova a udržet si odstup. Pokud máte náročné zaměstnání, je moudré nosit turmalín denně.

Kovový hematit – odvaha a rozhodnost

Hematitový náramek pro muže podporuje sílu osobnosti, rozhodnost a zároveň uchování nadhledu ve všech situacích. Hematit je vaše opora i pevná půda pod nohama. Netoleruje kompromisy. Jasně ukazuje, kudy vede vaše cesta a dodává sílu po ní jít.

Hematit má velkou sílu, a proto nemusí být pro každého. Jako plnohodnotná alternativa může být náramek z lávového kamene. Má podobné účinky a skvěle vypadá.

Spojením hematitu a lávového kamene vytvoříte kombinaci síly a odolnosti, kterou máloco/málokdo položí.

Hnědozelený achát – klid a harmonie

Pánský náramek z achátu dodá klid v jednání a harmonii do mysli. Posílí sebedůvěru a ohleduplné sebeprosazení. S naprostým nadhledem dosáhnete svého cíle, a ještě z toho budete mít dobrý pocit.

Hnědé tygří oko – energie a síla

Náramek z tygřího oka muže vždy dovede k jeho cílům a doplní potřebnou energii. Pomůže vidět pozitivní stránku věci, a ještě posílí psychiku. Jeho zemitost podpoří i schopnost materiálního zabezpečení.

Modrý lapis lazuli – komunikace a intelekt

Nošení náramku z lapisu lazuli u mužů podporuje schopnost verbálního projevu a posiluje mezilidské vztahy. Pomůže najít správná slova a jednat s nadhledem i ohleduplností k okolí. Je zdravě asertivní a učí to i svého nositele. Zároveň dodává pocit bezpečí, sebejistotu a podporuje logické myšlení.

Tmavě zelený malachit – zdraví a odvážné srdce

Každodenní kontakt muže s malachitem poskytuje podporu a pevnou půdu pod nohama v období změn. Zároveň pomáhá držet se svého záměru a toho, co cítíme jako správnou cestu. Pomůže zregenerovat síly po náročném jednání nebo celém dni. Posiluje odvahu a čestnost.

Oranžový karneol – cílevědomost a vitalita

Pokud máte náročnou práci nebo potřebujete hodně energie, pořiďte si náramek z karneolu pro muže. Podporuje houževnatost a činorodost. Mysl orientuje na nacházení řešení problémů a pozitivní přístup. S karneolem není malých cílů, jsou jen ty splněné. Je to váš hnací motor a nejlepší přítel v jednom.

Světle zelený jadeit – regenerace a koncentrace

Pánský náramek z jadeitu podporuje nadhled a zachování klidu v každé situaci. Probouzí toleranci vůči odlišným názorům a naplní mysl nositele příjemným rozpoložením. Také pomáhá s regenerací a v zátěžové situaci eliminuje negativní vlivy. Vede k empatii a vzájemnému pochopení.

A ještě jeden tip na závěr. Účinek každého kamene můžete podpořit průhledným křišťálem. Ten působí jako zesilovač vlastností jiných kamenů a sám zvyšuje odolnost majitele. Můžete svému muži pořídit náramek z křišťálu nebo vybraný kámen v náramku doplnit o kousky křišťálu.

Jak se starat o konkrétní kameny, najdete v našem Atlasu Kamenů vždy u konkrétního kamene.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články