fb pixel Milenky se dají rozdělit do 3 skupin: víte, která skupina muže nejvíce okouzlí? – G.cz
Vyhledávání

Milenky se dají rozdělit do 3 skupin: víte, která skupina muže nejvíce okouzlí?

Dostala jste se do asi ne moc chtěné role milenky? Pak k tomu máte jistě své důvody. Ženy, které vedou dvojí život, jsme pro vás rozdělily do 3 hlavních skupin.

Kristýna Jakubcová 21.10.2016, 13:58

Nevěra je bohužel fenoménem doby a kdo nepodvádí, téměř jako by nežil. Proto je na čase podívat se detailněji na ženy, které se nebojí vrhnout se do dobrodružštví a vést dvojí život. Každá totiž od nevěry očekává něco jiného. Víte, který typ milenek je pro muže absolutní TOP? My to víme!

1. Milenka z přesvědčení

Některé ženy, většinou ty, které si prošly velkým zklamáním, se rozhodnou, že se už nikdy nezamilují, a tak se snaží nacpat do role perfektní milenky. Žádné závazky, minimální city a především dobrý sex. Světe div se, právě tento typ milenek ovšem ničí rodiny. Právě do těchto žen se muži bláznivě zamilovávají a opouštějí dlouholeté partnerky. Většinou tyto vztahy nemívají dlouhého trvání.

2. Milenka nadosmrti

Asi nejhorší kategorie. Jde totiž o ženy, které muži berou skutečně jen jako zábavu a povyražení, a tak se k roli přítelkyně nedostanete nikdy a nic s tím neuděláte. Takové ženy si vybírají především úspěšní ženatí muži, kteří se chtějí odreagovat a zvednout sebevědomí. Věta: Zítra jí to řeknu a budu s tebou je opravdu klišé. Hlavně mu na to nenaleťte. Za muže mluví totiž činy, a ne slova.

3. Milenka spřízněná duše

Potkáte muže, který se ve vztahu skutečně trápí, a ukážete mu naprosto nový rozměr světa. Oba ožijete a vášeň přeroste v lásku. Tak takový scénář by si přála každá žena, která se dostala do role milenky. Bohužel se takového happy endu dočkají jen některé z nás.

Podobné články

Doporučujeme

Další články