fb pixel Maximální výkon i komfort. Otestovali jsme pro vás Braun Series 9 PRO+ – G.cz
Vyhledávání

Maximální výkon i komfort. Otestovali jsme pro vás Braun Series 9 PRO+

Zdroj: Redakce

Někdo si pěstuje plnovous nebo si s vousy rád hraje a vytváří si na tváři nejrůznější kreace. Někdo však potřebuje být za každou cenu hladce oholen. A pro druhého jmenovaného je tady Braun Series 9 PRO+. Otestoval ho pro vás Petr.

Speciální projekt 17.6.2024, 10:00

Braun Series 9 Pro+ je nejpokročilejší elektrický holicí strojek značky Braun, chlubí se motorem s 10 000 sonickými vibracemi a technologií AutoSense. Díky tomu strojek přizpůsobuje svůj výkon hustotě vousů na různých oblastech pleti. Má dále pět synchronizovaných holicích prvků, které nezanechají jediný vous ladem, takže není třeba ani jedno místo přejíždět znovu. Systém HyperLift & Cut si poradí i s vousy, které jsou přitisknuté k pokožce – nejprve je nadzvedne, poté zastřihne.

Už nikdy podrážděná pokožka

Strojek v redakci otestoval Petr a byl nadšený. „Dobře se drží, baterie vás nezklame a tvář vám po oholení poděkuje. Strojek má opravdu bohaté příslušenství, pouzdro nebo čistící stanice jsou pak milým bonusem. A pokud hledáte pěkný dárek pro milovníka hladké tváře, tak tím Braun Series 9 PRO+ určitě je,“ doporučuje Petr, který oceňuje, že po testování byl opravdu dokonale hladce oholen, jako by použil ostrou žiletku, aniž by ho potom trápila podrážděná nebo zarudlá pokožka.

A má rozhodně pravdu v tom, že mužská tvář ocení jemnou práci strojku, a to i díky technologii Skinguard. Ta „hlídá“, aby holení bylo k pleti šetrné a pomáhá také eliminovat jakékoliv nepříjemné podráždění po holení.

Skvěle strojek oholí vousy husté, tvrdé, rostoucí do různých směrů. K perfektně upravenému vzhledu slouží vestavěný zastřihovač z ProTrimmer s chirurgickými břity z nerezové oceli, které vydrží ostré po celá léta.

Suché nebo mokré holení?

Petr oceňuje i atraktivní design strojku Braun Series 9 PRO+, rychlé dobíjení a možnost oholit se „na mokro i na sucho“. Konstrukce holicího strojku totiž opravdu umožňuje oholit se klasicky na sucho, anebo si vzít strojek do sprchy a ušetřit čas! A co se dobíjení týče, to se hodí jak doma, tak hlavně na cestách.

Dobíjecí stanice SmartCare Center 6v1 navíc strojek skvěle vyčistí, čímž prodlužuje životnost břitev, optimalizuje jejich výkon, rychle je vysuší a strojek nabije. Některé modely holicích strojků Braun Series 9 Pro + jsou vybaveny pouzdrem Power Case, které dokáže holicí strojek dobíjet až měsíc bez nutnosti zapojení do zásuvky.

Výkyvná hlavice přilne k liniím obličeje

Petr si ale pochvaluje i další vychytávky strojku, snadné sejmutí holicí čepele pomocí dvou bočních tlačítek, příjemný tvar do ruky nebo to, že se hlavice dobře přizpůsobuje tvaru obličeje.

Ostatně hlavice strojku Braun Series 9 PRO+ je vážně důležitou součástí. Je totiž výkyvná se sklonem až 40°, perfektně se tak přizpůsobuje liniím na obličeji a krku a maximálně se přibližuje k pleti. Hlavicí lze otáčet až do 10 různých směrů a v případě potřeby ji zafixovat v požadované poloze. A pozor, už nikdy nebudete muset myslet na výměnu hlavice. Strojek si o ni totiž sám řekne ve chvíli, kdy na to bude pravý čas!

Plusy Braun Series 9 PRO+

  • kvalitní zpracování a atraktivní design
  • rychlé holení na sucho i mokro
  • rychlé dobíjení
  • hladké oholení srovnatelné s žiletkou
  • praktické pevné cestovní pouzdro
  • dobře holí a nedráždí pokožku
  • údržba pomocí čistící a nabíjecí stanice
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články