fb pixel Maxi-Tip uzavřel partnerství se zlatou reprezentací z ME v malém fotbalu – G.cz
Vyhledávání

Maxi-Tip uzavřel partnerství se zlatou reprezentací z ME v malém fotbalu

Český sport byl v minulých dnech opět výrazně vidět ve světě, když v ukrajinském Kyjevě čeští fotbalisté vyhráli finále v malé kopané nad Rumunskem 4:1 a stali se mistry Evropy. Ještě před startem šampionátu uzavřela sázková kancelář Maxi-Tip s českou reprezentací partnerství, které se na 9. ročníku ME přetavilo ve zlatý úspěch.

Martin Miko
Martin Miko 3.9.2018, 09:53

Od čerstvě uzavřené spolupráce si Maxi-Tip slibuje prohloubení již tak úzkého vztahu, který s rozvíjejícím se sportem kancelář má. Maxi-Tip je totiž hrdým a dlouholetým sponzorem tuzemských soutěží tohoto sportu, ve kterém jsou Češi v posledních letech čím dál více úspěšnější na evropské i světové scéně. Partnerství s národní reprezentací bylo pro Maxi-Tip přirozeným vyústěním několikaleté podpory.

„Úspěch českých fotbalistů v malé kopané na ME je výborným výsledkem, který pomůže zviditelnit tento stále mediálně nepříliš známý sport. To je velká škoda – jak ukázal právě skončený šampionát, napětí a gólů je v malém fotbale stejně jako v tom velkém. Češi v tomto sportu navíc doslova kopou výkonnostní špičku, což je atraktivní pro všechny. Jsme rádi, že takový sport, který má velkou budoucnost, můžeme podporovat,“ vyjádřil se k šampionátu a nové spolupráci Maxi-Tipu jeho předseda představenstva Karel Kabrna.

Finální vítězství české reprezentace v Kyjevě není na mezinárodní scéně ojedinělé. Češi opanovali i poslední mistrovství světa v Tunisku a na evropské scéně dlouhá léta získávali druhá či třetí místa, to nejlepší a nejcennější jim ale stále uniklo. To se nyní změnilo, když po semifinálovém rozstřílení Anglie 5:0 si poradili i s obávanými a šestinásobnými vítězi trofeje Rumuny, které ve 2x 20 minutách porazili 4:1. Tým trenéra Stanislava Bejdy nyní oslavuje zasloužené vítězství, ale už záhy se začne připravovat na novou sezónu. A kdo ví, třeba i další úspěchy českého týmu pomůžou k tomu, aby se malý fotbal zapsal do povědomí širší veřejnosti a stal se třeba olympijským sportem, kde chybí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články