Marná vzpomínka na VyVolené: Vladkovy hysteráky, Zvěřina z Václaváku a další kulty ze slavné televizní bizarnosti – G.cz
Vyhledávání

Marná vzpomínka na VyVolené: Vladkovy hysteráky, Zvěřina z Václaváku a další kulty ze slavné televizní bizarnosti

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Zní to neuvěřitelně, ale bude to už 15 let od odvysílání první série kdysi populární reality show VyVolení. Od té doby se naše společnost i naše požadavky na televizní zábavu poměrně posunuly. Nevíme však, jestli směrem dopředu nebo dozadu. Jisté je, že pořad založený na zavření 15 lidí do jakési vily plné kamer a mikrofonů ve své době změnil všechno. Úplně všechno.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 21.2.2020, 15:45

VyVoleni k ponížení

Vezmete partu lidí, zasadíte je do nekomfortní situace, a to vše natočíte na kameru - to je koncept reality show, jejímž nejvýraznějším zástupcem v českých končinách jsou bezpochyby VyVolení. Díky tomuto už 15 let starému pořadu samozřejmě na světlo vzešlo i několik celebrit a milionářů. Jedním z nich je i dodnes známý Vladko Dobrovodský, který se stal historicky prvním vítězem soutěže a obdržel tak ceny za 11 milionů korun. Připomeňme si několik zásadních momentů první série VyVolených, kde už po pár týdnech bylo pěkně husto. Jak na to tak koukáme, říkáme si - zlaté Prostřeno! Na druhou stranu - lepší VyVolení než některé díly Výměny manželek.

1. Čurina Vladko?

Koho byste vyzvali vy? :(

2. Pořádná hádka s Reginou

Nedivíme se, že se tam lidé hádali, když to moderovala Tereza Pergnerová.

3. Petr Zvěřina z Václaváku

Ano, tenhle člověk a jeho řeči o fičáku a babětě byly ve své době opravdu cool. Lidé to dokonce opakovali a smáli se tomu.

4. Emilova svatba

Ano, opravdu se tohle stalo. Jeden ze soutěžících se kvůli hlasům rozhodl, že uspořádá svou svatbu na Primě.

5. Hádky a zase hádky

Jedním z hlavních důvodů, proč na Vyvolené lidé koukali, bylo to, že se tam nonstop lidé mezi sebou hádali. Za vše mohl alkohol a ponorka. Překvapivě.

6. Jak vyhrát? Ostříhejte se!

Celý národ žil tím, když se Vladko rozhodl, že se ostříhá. Ano, tohle byla nejdojemnější scéna z celé reality show. Lidé si nejspíš vzpomněli na Discopříběh.

7. Levná Regina tančí na Modjo

Samozřejmě, že to nikoho nezajímá.

Díky bohu, že tento televizní formát už je dávno za zenitem. To vše možná i díky Instagramu, na kterém lidé dělají podobné věci, akorát u toho nejsou zavření v jedné místnosti. A nemohou vyhrát peníze. Takže to dává ještě menší smysl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu