"Mám hnusnej profil" a 8 dalších komplexů nosatých holek

Když už se narodíte jako holka, máte jen dvě možnosti. Buď budete krásná a všichni vás budou milovat, nebo budete ošklivá a všem ukradená.

Pokud se rozhodnete pro první možnost, trpělivě vyčkáváte až do puberty, abyste zjistila, co si pro vás příroda vlastně přichystala. Zlom nastane zhruba kolem 14. roku věku, kdy dívkám hromadně doteče například fakt, že jim kyne zadek, těžknou lýtka nebo že se jim kazí pleť. Některé však čelí mnohem zásadnější proměně. Jednoho dne se totiž probudí a zjistí, že mají místo nosu chobot, skobu nebo bramboru. Od té chvíle už nic nebude jako dřív. Sbohem sladké dětství s nosem jako knoflíček! Přichází krutá realita a s ní těchto 8 komplexů!

1) Nemám ráda, když mě někdo pozoruje ze strany

soutez6predb

Kdo nezažil, nikdy nepochopí, jakou to dá práci neustále se natáčet z ánfasu. Na přednášce, v baru, v tramvaji... Všichni vaši potenciální nabíječi si vás očíhnou nejprve z boku. Nezajímá je, jak hluboký máte pohled, zajímá je váš profil. A nos do výstřihu neschováte!

2) Našetřím si na plastiku z kapesného za rok?

hanatakaclip2

Zatímco holky ze střední utrácely všechny svoje peníze z brigád za hadry, rasta copánky, tetování a piercingy, my, nosaté puberťačky jsme donekonečna koketovaly s myšlenkou, že se příští září vrátíme do lavice s pršáčkem. Jenže chyba lávky. Plastika neni solárko.

3) Třeba se mi to jenom zdá a ve skutečnosti není až tak velký

nos 8

Nezdá. Vy a váš nos budete navždy spojeni nerozlučným poutem. A život s ním zkrátka není Hollywood. Tomu věř! Tečka.

4) Nosatí lidé jsou prý charismatičtější

video.yahoofinance.com@bbab2b09-580f-330b-aa78-8bd468a5d480_FULL

Kdyby se holčiček v kolébce sudičky ptaly, co by si přály do vínku, jestli raději krásu, nebo charisma, neváhaly by ani vteřinu. Jenže nosatých holek se nikdo neptal. Sudičky se ke kolébce možná ani nedostaly a ony dodnes podezírají vlastního otce, že jim kolébku omotal ostnatým drátem, aby v době jejich puberty mohl klidně spát. Může.

5) Jsou i horší případy

nos5

Tak určitě. Nosaté holky mohou být rády, že nějaký nos vůbec mají. A taky se jim určitě mnohem lépe dýchá. Když mají rýmu, hezky se jim smrká a brýle jim drží pěkně na nose. A pak mnohá další pozitiva a sociální jistoty. Děkujeme.

6) Kdybych ho neměla, byla bych úplná tuctovka

nose-jobs-are-no-longer-a-thing-among-teenage-jewish-girls

Přesně! Ten chobot totiž nelze přehlédnout. Co je komu do pršáčků? Takhle jste takové zvláštní! Podle nosa poznáš kosa, tak co teprv kosici? Raději nedomýšlet...

7) Nikdy mě nepolíbí, protože se přes něj nedostane k puse

nos2

Můžete být v klidu, v tom to není. Důvod, že jste stále ještě nepolíbená, nevyplývá z překážek technického charakteru. Rádi bychom vám oponovali, že to s vaším nosem nesouvisí, ale nechceme si ničit karmu lhaním.

8) Uši a nos prý rostou celý život

5372301-very-old-woman-face-covere-with-wrinkles-closeup-photo

No co, tak si holt v důchoďáku zarezervujete dvojlůžák! O lidech, které taky kdysi trápil velký nos se více dozvíte zde.


Komentáře

Doporučeno pro vás