fb pixel „Malíček“ ze seriálu Hry o trůny představí divákům Discovery nebezpečí, která na nás číhají ve vesmíru – G.cz
Vyhledávání

„Malíček“ ze seriálu Hry o trůny představí divákům Discovery nebezpečí, která na nás číhají ve vesmíru

Na Zemi dopadá každý den 100 tun hornin z vesmíru. Většina z nich shoří v atmosféře, ale jediný kámen vyhubil dinosaury. Mohlo by se to opakovat?

Redaktor
Redaktor 2.9.2021, 13:31

Vesmír vzbuzuje úžas, ale může být také děsivý... a nebezpečný. Supermasivní černé díry, smrtící záblesky gama záření, ničemné asteroidy, temná energie, supernovy… Náš svět je atakován seshora. Je to jako tikající časovaná bomba. Seriál Vesmírní zabijáci (Killers of the Cosmos), který bude mít premiéru v neděli 5. září od 20 hodin na Discovery Channel, kombinuje skriptované animované drama s rozhovory se špičkovými odborníky v oblasti astronomie, astrofyziky, biologie, kosmologie a planetární vědy.

Pořadem provází Aidan Gillen, irský herec známý ze seriálu Hra o trůny nebo Špína Baltimoru. V každé z epizod vyřeší nějaký z nastolených problémů, ale nejprve je potřeba shromáždit důkazy. S pomocí tajemného informátora Aidan Gillen podobně jako detektiv zkoumá každou vznikající katastrofu s pomocí celé řady odborníků, kteří studovali některé z nejneuvěřitelnějších zázraků vědy.

Temné hvězdy, paprsky smrti, zelení mužíčci, zabijácké skály, kosmický šrot a hluboký spánek tvoří šest případů – každý s jiným smrtelným nebezpečím číhajícím v hlubinách vesmíru. Jedno je jisté – Země je v palebné linii. Nejde o to, jestli na nás tyto vesmírní zabijáci udeří, ale kdy!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články