fb pixel Máj, lásky čas? Leda houby! 5 důvodů, proč dát přednost sexu na jednu noc před vztahem! – G.cz
Vyhledávání

Máj, lásky čas? Leda houby! 5 důvodů, proč dát přednost sexu na jednu noc před vztahem!

Zdroj: reprofoto Youtube.com

Jak jste na tom se sexem na jednu noc? Uznáváte ho, nebo se mu zatím úspěšně bráníte? Pokud se bičujete a zakazujete si to, co je pro vás přirozené, pomůžeme vám. Máme pro vás 5 důvodů, proč dát sexu na jednu noc zelenou.

Kristýna Jakubcová 3.5.2018, 15:50

Jak lépe ukončit povedený večer než dokonalým sexem? Pokud se k takovému dobrodružství naskytne někdo jiný než zrovna adept na partnera, nemusíte se bránit. I věci jako sex na jednu noc se dají užít se vším všudy. Tady máte 5 jasných důvodů!

1. Větší adrenalin než při bungee jumpingu

Neexistuje lepší zážitek než ten, který je nezávazný a neplánovaný. Fantazii se meze nekladou, a tak se můžete naplno ponořit do role sexuální bohyně a vrhtnou se i na to, co jste se s přítelem vyzkoušet bála nebo styděla. Když to úplně nevyjde, nebude to taková tragédie.

2. Vzhled až na posledním místě

To, že se ráno probudíte rozcuchaná s rozmazanou řasenkou a nechutným dechem, nic neznamená. Včerejší vzrušující a žhavý sex je za vámi. Ano, opravdu, už nemusíte být zábavná, krásná a ani sexy. Prostě vypakujte jeho nebo sebe z bytu a máte klid.

3. Lépe odpustitelná forma nevěry

Kdo řekl, že se naprostá posedlost po sexu s cizím člověkem objevuje pouze u svobodných lidí? Této droze, které se nedá odolat, se říká vášeň. Propuká nečekaně a zaútočí, kdy se jí zachce. A tohle chvilkové ducání se dá celkem snadno zamaskovat nebo nějak omluvit. Pořád lepší, než zjistit, že je vám partner nevěrný už několik let. Není oproti tomu jeden sex naprosto zanedbatelný?

4. Už ho neuvidíte

Ano, je to tak! Toho podivného člověka, který ještě včera vypadal jako filmová hvězda, už nikdy neuvidíte. Užila jste si a začínáte nový den od znova a ještě k tomu ve většině případů uspokojená. No, není to super?!

5. Čistá hlava

Díky tomu, že v tomto zvláštním jednonočním vztahu není nic jiného než čistá fyzická touha, nemusíte ráno řešit, co si o vás Franta myslí, jestli ho to bavilo nebo jestli se vám ještě ozve. To, že vedle vás leží pokousaný a od vašich nehtů na zádech zkrvavený člověk s nateklým penisem je tak asi jediné, co vám ráno po proběhne hlavou. A že máte po tom řádění docela hlad.

A tady máte ještě dalších 13 důvodů, proč je sex na jednu noc super.

Podobné články

Doporučujeme

Další články