fb pixel Listopadový humor s Vainem: Velká vtipných galerie koláží, ze kterých vám praskne respirátor – G.cz
Vyhledávání

Listopadový humor s Vainem: Velká vtipných galerie koláží, ze kterých vám praskne respirátor

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Listopad je za námi a opět se toho dělo víc než dost. Kromě toho, že jsme měli zakázáno chodit na nákupy v neděli, tak nás začal dohlížet PES. Na konci měsíce se navíc rozhodlo, že od 3. prosince dojde k uvolňování, což znamená, že bychom se alespoň částečně mohli vrátit do normálního života. Všechno zásadní naštěstí zaznamenal náš kolážista Vain, takže máte možnost si to připomenout!

Martin Miko
Martin Miko 1.12.2020, 11:16

Kolážový listopad s Vainem

To byl zase měsíc! Kalousek byl přistižen s pivem na záchodě v restauraci, vláda nám zakázala nakupovat v neděli, takže se z benzínových pump staly prodejny pečiva a dalších potravin, a hlavně nás teď hlídá PES. Do toho všeho se herec Martin Dejdar rozhodl okopírovat koncept populární americké aplikace Cameo, která je založená na tom, že vám za úplatu celebrity například popřejí k narozeninám nebo si s vámi pokecají na online chatu, jenže na web nahrál i osobnosti, které neměl na spolupráci domluvené, takže se na něj sesypala vlna hejtu a on se nakonec rozhodl celý projekt zrušit.

Veškeré tyto události a nejen ty dokázal náš dvorní kolážista Vain zparodovat za pomocí oblíbených koláží, které můžete lajkovat i na našem mocném Instagramu nebo na Facebooku. V následující galerii vás o tom rádi přesvědčíme.

Doufejme, že teď už bude líp, jak slibuje Babišův slogan, ale my si spíš myslíme, že nás v lednu opět znovu zavřou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články