fb pixel Listopad s Vainem: Velká galerie podzimního humoru se vám prodraží víc než Nutella od Fialy – G.cz
Vyhledávání

Listopad s Vainem: Velká galerie podzimního humoru se vám prodraží víc než Nutella od Fialy

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Rok 2023 je skoro za námi. Všude řádila Fialova drahota, ale pan premiér nám vysvětlil, že německá Nutella je kvalitnější a přitom levnější než ta naše, což nás utvrdilo v tom, že nakupovat v zahraničí má smysl. Listopad byl plný i dalších bizárků. Namátkou vzpomeňme na Krajčovy šaty, dopadeného dezoláta Čermáka, Ficovu výhru ve volbách nebo olomouckou párty v Belmondu. A to rozhodně nebylo všechno.

Martin Miko
Martin Miko 5.12.2023, 11:27

Listopad s Vainem

Venku sněží, jako už dlouho nesněžilo, a tak se koukáme smutně z okna a proklínáme Fialovu vládu, protože kdo jiný v této zemi za to může, že máme namrzlé chodníky a zasněžené silnice. Za Babiše totiž byl sníh bělejší, ceny nižší a plyn ruštější. To bejvaly zlaté časy, když jsme seděli doma a skrývali se před covidem. To ještě Jana Peterková byla virální a Čermák se ještě neskrýval v polských lesích.

Blíží se konec roku 2023 a nás už trápí jenom samé příjemné věci, jako jsou dárky, mikulášská nadílka a hlavně vánoční pohoda u pohádek. Možná pod stromečkem najdete nějaký výrobek od Agrofertu nebo třeba poukaz na brunch s Lelou Vémolovou Ceterovou. Na tom samozřejmě nezáleží, protože hlavní je, že budete po boku vašich přátel nebo rodiny. Než se tak stane, projeďte si naši galerii plnou listopadového humoru, který pro vás již tradičně připravil náš dvorní kolážista Vain.

Doufejme, že konec roku se ponese v atmosféře vánočního klidu a všeobecné pohody, protože i my si potřebujeme někdy oddychnout. Tak nám dejte svátek!

Podobné články

Doporučujeme

Další články