fb pixel Lednová dávka humoru: Zasmějte se na účet Jaromíra Soukupa a Aleny Schillerové – G.cz
Vyhledávání

Lednová dávka humoru: Zasmějte se na účet Jaromíra Soukupa a Aleny Schillerové

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

První měsíc roku 2024 je konečně za námi a bylo to poměrně náročné. Po klidných vánočních svátcích jsme byli svědky mnoha nečekaných událostí. Televizi Jaromíra Soukupa došla elektřina, Vít Rakušan se vydal do Karviné a do Sokolova, Jurečka dostává bídu za nezrušený večírek a Alena Schillerová povídá pořád něco o míru, zatímco za humny létají rakety.

Martin Miko
Martin Miko 31.1.2024, 06:50

Leden s Vainem

V Česku zažíváme těžké časy. Venku je zima a povánoční radost vyprchala. Do jara je to pořád daleko, takže nám zbývá buď odjet někam do tepla nebo to ještě ty dva měsíce přetrpět doma u topení s čajem v ruce. Do toho má snad půlka republiky rýmičku, kašel nebo covid, takže všichni v MHD kašlou, smrkají a kýchají. V naší zemi to však žije na plné obrátky. Například legendární moderátor Jaromír Soukup se pral v ringu a vzhledem k neschopnosti Aleše Bejra dodržet základní pravidla dokonce zvítězil.

Do toho všeho by si předsedkyně poslaneckého klubu hnutí ANO Alena Schillerová přála mír, ačkoliv tisíc kilometrů od naší země létají ruské rakety. Místo bezpečnosti naší země by paní Schillerová raději investovala do dopravní infrastruktury Česka, protože ona přece chce žít v míru. Není divu, že se stala terčem kritiky a hlavně humoru, který nám rozhodně není cizí. Znělo to jako prohlášení tuctové missky v soutěži krásy, a ne přední české političky. I na ni jsme v našich kolážích nezapomněli.

Máte tady další výběr těch nejlepších koláží, které jsme za poslední měsíc vyprodukovali. Užijte si galerii od Vaina.

Únor je sice nejkratší měsíc v roce, ale nezapomínejte, že letos nás čeká přestupný rok, což znamená, že bude o den delší. A rok 2024 bude mít v tom případě 366 dnů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články