fb pixel Leden plný bizárů: Vainovy koláže vás přesvědčí o tom, že Česko je jedna velká satira – G.cz
Vyhledávání

Leden plný bizárů: Vainovy koláže vás přesvědčí o tom, že Česko je jedna velká satira

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Spuštění rezervačního systému k očkování seniorů, ilegální párty v Teplicích, Václav Klaus sedící hodinu na toaletě i strkanice během zasedání Poslanecké sněmovny. Leden je za námi a my jsme plní zážitků a emocí, které nám Česko opět přineslo. U všeho byl samozřejmě Vain se svými kolážemi, aby mohl hbitě zareagovat na to, co se tu proboha děje.

Martin Miko
Martin Miko 31.1.2021, 09:18

Leden plný bizárů

Žít v Česku je životní styl. O tom nelze pochybovat, protože každé ráno, když se probudíme a otevřeme noviny, tak jsme v šoku z toho, co se kolem nás děje. V podstatě ani není potřeba vyrábět žádnou politickou satiru, protože my v ní zkrátka žijeme. Lidé tu při spouštění webů už dopředu počítají s tím, že to nebude fungovat, přední čeští politici a lidé ve významných veřejných funkcích tu porušují pravidla, která občas i sami vymýšlejí, a naši zákonodárci jsou schopni se mezi sebou poprat i proto, aby mohli říct něco do mikrofonu.

I když by měl být správně leden ve znamení hubnutí, sportování, omezování alkoholu a dodržování dalších novoročních předsevzetí, tak se tak vzhledem k pandemii bohužel neděje. Posilovny i hospody jsou totiž zavřené, takže máme důvod někam chodit nebo nechodit a podle všeho to vypadá tak, že to ještě nějakou dobu bude pokračovat.

V následující galerii se můžete pokochat těmi nejlepšími kolážemi od našeho dvorního grafika Vaina, který byl v lednu mimořádně aktivní, a proto vyrobil nadměrné množství koláží. Není se čemu divit, když se toho tolik děje.

Nemůžeme se dočkat toho, co nám přinese únor.

Podobné články

Doporučujeme

Další články