fb pixel Leden bílý, humor sílí: Velká galerie Vainových koláží, které vás zahřejí na duši – G.cz
Vyhledávání

Leden bílý, humor sílí: Velká galerie Vainových koláží, které vás zahřejí na duši

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Leden je za námi a zima se překlápí do druhé poloviny, což ovšem nemění nic na tom, že se v českém éteru dějí věci. Zatímco v první polovině ledna půlka republiky řešila manželskou aféru Karlose Vémoly, tak v těchto dnech žije Česko Instagramem bývalé ministryně financí Aleny Schillerové. Ta se do svých fotek na sociální sítě nebála investovat celé dva miliony korun z veřejných peněz.

Martin Miko
Martin Miko 31.1.2022, 13:44

Mysleli jste si, že rok 2022 bude v něčem lepší? Tak to jste na omylu, protože bizáry tu budou vznikat za každé vlády a média budou rozmazávat všechno, co je tady jenom trochu špatně. Případ Aleny Schillerové je nicméně hodně špatně, protože utratit během necelého roku dva miliony z veřejných peněz za fotografa a kameramana je poměrně velký úlet. Ona sama sebe hájí, že je to celé v pořádku, a že jejich platy odpovídají tabulkám. Na očích byl také poslanec Farský, který se chvíli po volbách rozhodl odjet na stáž. To samozřejmě voliče hnutí STAN příliš nepotěšilo, protože je to tak trochu rána pod pás.

Poměrně výrazně to v médiích schytává také pohádkový princ Pavel Trávníček, který byl v lednu obviněn ze sexuálního napadení po 22 letech. My všechno samozřejmě s naším dvorním kolážistou Vainem sledujeme, a proto vám opět přinášíme galerii těch nejlepších koláží z naší dílny.

I když nás čeká nejkratší měsíc v roce, tak si buďte jistí, že se něco zásadního určitě stane.

Podobné články

Doporučujeme

Další články