fb pixel Květnová nálož humoru: Velká galerie koláží, které by pochopila i Jana Peterková – G.cz
Vyhledávání

Květnová nálož humoru: Velká galerie koláží, které by pochopila i Jana Peterková

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Květen byl velmi výživný. Karlos Vémola dostal od Kincla, ze Stropnického se vyklubal komunista, vláda představila svůj konsolidační balíček a Ondřej Brzobohatý veřejně přiznal, že se rád převléká za ženu. A do toho všeho se hrál hokej. I takový byl minulý měsíc v Česku a my to samozřejmě za vás celé sledujeme a glosujeme.

Martin Miko
Martin Miko 1.6.2023, 12:13

Květen plný bizáru

Věděli jste, že Česko neexistuje? Protože smlouvy o rozdělení jsou neplatné, a proto jsme všichni zůstali Čechoslováky. To alespoň tvrdí Jana Peterková a její následovníci z bizarního spolku Legitimní věřitelé České republiky. Nicméně tato skupinka polobláznů na začátku týdne vtrhla do jednací síně městského soudu v Praze, kde předtím vylomila dveře. I takové situace nastávají v naší klidné a mírumilovné zemi, kde se pije dobré pivo a kouká na letos ne tak dobrý hokej. O tom nás ostatně přesvědčili naši hokejisté, kterým se letošní mistrovství světa příliš nepodařilo.

Do toho jsme si opět potvrdili, že přelétavý politik Matěj Stropnický nemá problém s tím vystoupit na akci KSČM a veřejně hlásat „chcimírovství“. Je to klasický meloun – na povrchu zelený a uvnitř rudý, ale to už dávno víme.

Pokud byste si chtěli připomenout to nejzásadnější z měsíce května s pomocí koláží našeho dvorního grafika Vaina, tak rozklikněte následující galerii.

Okurková sezóna se neúprosně blíží, a proto si užívejte naši zemi plnou příběhů do doby, než začnou prázdniny a všichni začnou jezdit na dovolené.

Podobné články

Doporučujeme

Další články