Květen bude patřit Wakeporningu a Skateporningu! – G.cz
Vyhledávání

Květen bude patřit Wakeporningu a Skateporningu!

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Wakeporning a Skateporning nejsou názvy nových extrémních sportů. Jde o dva unikátní projekty z dílny LIP Production. Tyto dokumenty uvidí v květnu diváci v rámci premiérové tour v Česku, na Slovensku i v Polsku.

Adam Brandejs
Adam Brandejs 6.5.2015, 10:00

Wakeporning navazuje na úspěšnou sérii extrémních filmů s názvem Snowporning.

Tentokrát se parta top českých jezdců vydala na cestu po evropských jezerech a natočila to nejlepší z tuzemského wakeboardingu. V přibližně čtyřicetiminutovém snímku uvidíte Marka Zacha, Jaroslava Pelíška, Zdenka Ševčíka, Čestmíra Procházku, Jakuba Zálejského a další hvězdy tohoto rychle se rozvíjejícího a čím dál populárnějšího sportu.

O atraktivní zpracování a kvalitní divácký zážitek se postaral režisér Radek Karkys, úspěšný tvůrce extrémních dokumentů a videoklipů pro přední české interprety.

Nadcházející premiéry:
6. 5. Brno
13. 5. Bratislava
16. 5. Wake Merkur
22. 5. Košice
29. 5. Stráž pod Ralskem
5. 6. Praha
11.6. Varšava

Skateporning je skateboardový dokument autora Martina „Boba“ Hausnera.

Dva roky strávil zaznamenáváním všech dostupných forem a podob tohoto fascinujícího sportu a životního stylu. Snímkem Vás provede parta progresivních českých jezdců, jako Martin Pek, Tomáš Javůrek, Maxim Habanec, Karel Raichl, Matyáš Volek, Michal Suchopár, Pavel Fořtík, ale i americký pro rider Tyler Hendley. S kamerou zavítali do Francie, Německa, Polska, Bulharska, Slovenska a přivezli pořádnou porci současného českého skateboardingu.

Oba snímky se představí na společné česko-slovensko-polské tour s názvem LIFE IS PORNO PREMIERE TOUR.

Proběhne v pěti městech a čtyřech wakeparcích. Diváci se mohou těšit na tvůrce, jezdce, top české DJ's a na některých místech i na překvapivé tematické exhibice.

Na fotky z natáčení obou akcí se můžete podívat v následující galerii:

A všechny užitečné informace naleznete na téhle facebookové události.

Podobné články

Doporučujeme

Další články