fb pixel Kristián Nguyen radí: Jak se naučit skate triky – G.cz
Vyhledávání

Kristián Nguyen radí: Jak se naučit skate triky

Jízda na skateboardu i přesto, jak jednoduše na první pohled vypadá, dokáže pořádně potrápit. Občas trvá i měsíce, než jezdci najdou správnou techniku a přestanou se bát a padat. Možností, jak se naučit na skateboardu přitom zase tak moc není.

Komerční článek
Komerční článek 1.11.2021, 10:54

Workshopy jsou vzácné a většinou jsou tak noví jezdci odkázáni na pomoc zkušených borců ve skateparku. Máme tu ale i možnosti učení online, které si můžete vzít v chytrém telefonu kamkoliv na trať, skatepark či jen tak na ulici. Naučte se jezdit na skateboardu s YouTube videi!

Kristián Nguyen vás naučí správné technice

Když začnete podrobněji hledat, tak zjistíte, že instruktážních videí pro nové skateboardingové jezdce není málo. Možná vás to překvapí, kolik jich lze na internetu doopravdy najít. Jakým jezdcům ale věřit, že vás učí správnou techniku?

Jednoduše se dá říct, že zde rozhodně vítězí kvalita provedení. A to nejen videa, ale i jízdy a triků jako takových. Doporučit vám můžeme jezdce Kristiána Nguyena, od kterého se můžete naučit základy jako třeba skate trik Ollie, ale i pokročilejší finty. Mladý a agilní skateboardista, jenž už má dostatek zkušeností k tomu, aby mohl bez potíží učit technice spoustu dalších lidí. Navíc je oficiálně sponzorovaný internetovým obchodem Ambassadors.eu, který patří mezi elitu v pořizování skate desek a skateboardingového vybavení u nás.

Nezapomínejte na bezpečnost

I když jdete jezdit podle videí a postupně se učíte základní krůčky na skateboardu, tak nezapomínejte na tak moc zásadní bezpečnost. Jízda na skateboardu není ničím, co by bylo extrémně nebezpečné, ale u každého pádu je pochopitelně riziko, že se při něm zraníte. Základem by proto měla být minimálně dobrá helma. Není se však za co stydět ani v případě, kdy výbavu vylepšíte o chrániče loktů a kolen.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články