Kreslouni proti mimozemšťanům 2: pokračování kultovního Space Jamu má konečně režiséra! – G.cz
Vyhledávání

Kreslouni proti mimozemšťanům 2: pokračování kultovního Space Jamu má konečně režiséra!

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

O pokračování oblíbeného poloanimáku z basketbalového prostředí se hovoří už od roku 2015, kdy se spekulovalo o tom, jestli se v hlavní roli objeví basketbalová superstar Lebron James nebo jeho spoluhráč z NBA Kobe Bryant. Avšak až v těchto dnech se Studiu Warner Bros povedlo najít schopného režiséra, který by se této práce ujal. Tím vyvoleným se stal multitalentovaný Terence Nance, který má s tvorbou animovaných filmů zkušenost.

Martin Miko
Martin Miko 9.8.2018, 13:27

O pokračování kultovní komedie, která se ve své době stala jakousi ikonou devadesátých let, se mluvilo dlouho, a to nejen kvůli nejlepšímu basketbalistovi všech dob, Michaelu Jordanovi, ale i díky magickému spojení reálného světa se se světem animace. K tomu je nutné navíc připočítat dokonalý soundtrack od R Kellyho, který pro Space Jam nazpíval I believe.

Zkombinovat sportovní hvězdy s postavičkami z Looney Tunes v čele s Bugs Bunnym, kačerem Daffym, prasátkem Porkym, Road Runnerem nebo tasmánským čertem zkrátka fungovalo, takže není divu, že Warner Bros chtějí pokračovat v tomto námětu, který vznikl původně jako reklama na Nike, ve které hrál Bugs Bunny a Michael Jordan hráli basketbal proti Marinovi Marťanovi.


Postu režiséra se měl původně chopit tchajwansko-americký tvůrce Justin Lin, který natočil několik dílů Rychle a zběsile nebo Aquamana. Pokračování Space Jamu však nakonec režírovat odmítl. Každopádně scénář k filmu už je napsaný, což ale prozatím nic neznamená. Lebron James, který by měl hrát ve filmu hlavní roli, ho zatím neschválil. Ve svých podmínkách totiž má, že když se mu nebude scénář líbit, může ho vetovat.

Rozhodně se jedná o skvělou reklamu pro celou NBA, takže je vysoce pravděpodobné, že se ve filmu objeví mnohem více úspěšných basketbalistů, kteří udělají film ještě lákavějším pro fanoušky.

A zde Vladimír 518 slaví své 40. narozeniny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články