fb pixel Krása a zdraví v každém balíčku: Tipy na vánoční dárky – G.cz
Vyhledávání

Krása a zdraví v každém balíčku: Tipy na vánoční dárky

V dnešní nelehké době vsaďte místo oblečení, které stejně nemáte kam nosit, na takové vánoční dárky, které vašim blízkým přinesou lepší fyzickou i psychickou formu. Naše tipy vám pomohou s rozhodováním!

Speciální projekt 8.12.2020, 10:11

Posilujme své zdraví, jak to jen jde. Mít silnou imunitu, přirozenou obranyschopnost organismu a pevné tělo je to nejmenší, co můžeme udělat, aby nás viry nedostaly.

Zdravé mlsání k sýrům a vínům

Nemlsejte večer u televize vánoční cukroví a čokoládové figurky ze stromečku! Sáhněte raději po zdravější alternativě. Skvělou volbou jsou oříšky až z Brazílii. Jmenují se kešu jumbo a mají krásnou bílou barvu a sladkou chuť s jemným nádechem kyselosti. Pro odrůdu kešu jumbo je specifické kořeněné aroma, které oceníte nejen u mlsání, ale především při vaření. Vyzkoušejte je také k různým sýrům a vínům, nebo v kombinaci s čerstvým ovocem přímo ze zahrádky.

Losos na vánoční stůl

Losos je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, tudíž je jeho konzumace pro náš organismus více než důležitá. Když ho navíc budete konzumovat uzeného nebo s čerstvým pepřem, rozhodně si pochutnáte. Bude i skvělou volbou na štědrovečerní stůl k bramborovému salátu. Delikátního lososa Albert Excellent seženete v Albertu za velmi příznivou cenu.

Česnekem k posílení imunity

Doplněk stravy Allivictus je složen z poctivého českého a slovenského česneku v každé kapce. Allivictus se navíc vyrábí ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Allivictus je bezpečný pro malé děti, těhotné ženy i kojící matky, tudíž ho můžete věnovat každému členovi rodiny bez rozdílu věku.

Přirozeně bílý úsměv s ohledem na ekologii

Značka Brilliantcoco přináší přírodní zubní detox, díky kterému vás čeká přirozeně zářivý a zdravý úsměv. Bělost vašich zubů se dostaví bez nutnosti používat škodlivou chemii. U této značky se totiž myslí na ekologii! Brilliantcoco v sobě skrývá tři produkty: Brilliantcoco Oil Pulling, Brilliantcoco ZERO WASTE přírodní zubní pastu
a Brilliantcoco bambusový zubní kartáček. Produkty jsou ze 100% přírodního kokosového oleje, který je právě na zubní detox nejvhodnější a právě díky němu se budou vaše ústa cítit čistá a zdravá.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články