fb pixel Koukněte, tohle je muž s nejdelším penisem na světě. Ženy se ho prý bojí! – G.cz
Vyhledávání

Koukněte, tohle je muž s nejdelším penisem na světě. Ženy se ho prý bojí!

Mexičan Robert Esquivel Cabrera je kvůli své ‚anakondě‘ nejen osamělý, ale podle svých slov rovněž invalidní, protože mu tenhle ‚dar od přírody‘ zabraňuje vykonávat normální práci.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 31.8.2015, 10:38

Panu Cabrerovi jsou dva roky přes padesátku a jeho penis měří bez dvou centimetrů půl metru. Takže mu v ochablé fázi sahá až po kolena. Čili je celkem pochopitelné, že je v podstatě tělesně postižený – vždyť se s tím nedá pořádně ani chodit. Navíc má velké neúspěchy v sexu , protože ženy se – což je rovněž celkem pochopitelné – jeho údu bojí.

Snad jediná výhoda superdlouhého údu je, že jej Guinnessova kniha světových rekordů velmi pravděpodobně zařadí na první místo.

„Podívejte, kde ho až mám – pod kolenama!“

Pan Cabrera nedávno podstoupil speciální lékařskou prohlídku, v jejímž rámci mu byl penis spolu s příslušenstvím zrentgenován ve 3D. Doktoři potvrdili, že se jedná o zcela přirozený úkaz. A Cabrera teď snímek ukazuje všem, kdo by o jeho světově rekordním penisu chtěli mít nějaké pochyby.

Ačkoli, jak lékaři po řádném prozkoumání rentgenových snímků dodávají: „Tělo penisu má ve skutečnosti na délku něco přes průměrných patnáct centimetrů, zbytek tvoří kůže, byť v nevídaně nadměrném množství.“

Pan Cabrera ale nenavštívil lékaře proto, aby získal důkazy pro Guinnessovu knihu světových rekordů. Chtěl mít především v ruce podklady pro úřady, že je kvůli svému nadměrnému mužství tělesně postiženým invalidou.

Poté, co byl v roce 2011 deportován z USA, dnes žije v severovýchodním Mexiku v městě Saltillo. Dostává sice sociální podporu, která je ovšem tak skrovná, že si jídlo i věci na sebe musí opatřovat v popelnicích a na skládkách. Žije úplně sám, nemá ženu, děti ani kamarády a lidé se ho podle jeho vlastních slov straní.

Oficiálně zatím drží rekord v délce penisu Američan Johan Falcon se svými 40 cm.

Možná mu ale svítá na lepší časy. Lékaři mu nabídli operaci, při níž by mu odstranili přečnívající kůži – právě ta dělá z jeho penisu téměř půlmetrového hada. Navíc místní noviny mají v plánu otisknout jeho příběh ve formě knihy El Sordido Pudor (Špinavý stud) a dát mu procenta z prodeje, což by mohlo vylepšit jeho tíživou sociální situaci. Otázka ovšem je, jestli už v jeho věku není na tohle všechno pozdě.

Na závěr ještě jedno zajímavé video – co se stane, když řeknete ženám, aby namalovaly ideální penis? Je to veselé. Už jen ty obtíže při výběru správné pastelky a odhadování ideální délky... ostatně koukněte sami/y.

A na úplný závěr ještě 13 typů lidí, kterým musí muž během svého života ukázat penis – ať chce nebo ne.

Podobné články

Doporučujeme

Další články