fb pixel Kotlár vrací úder! Po neúspěšném zápase se známý „sekuriťák“ předvedl tanečním hitem – G.cz
Vyhledávání

Kotlár vrací úder! Po neúspěšném zápase se známý „sekuriťák“ předvedl tanečním hitem

Zdroj: Youtube.com - reprofoto

Pere se v kleci, rapuje, chrání lidi a griluje masíčko ve stylu se Štefanem. To je Jaroslav Kotlár. Kaplický svalovec se svou bezpečnostní agenturou Kotlár Security nás baví i překvapuje od roku 2017, kdy na internet vypustil své propagační video. Co dnes dělá tento legendární chábr?

Martin Miko
Martin Miko 24.2.2023, 00:31

Kotlár válí ve studiu i ringu

Pokud sledujete českou hiphopovou scénu, určitě vám neunikl stále ještě čerstvý videoklip Jaroslava Kotlára alias Kotlár Security, který nese název La Cosa Nostra. Klip vyšel sice před třemi týdny, ale už stihl nasbírat přes 560 tisíc zhlédnutí. To jsou velká čísla na člověka, co má za sebou pouze jeden starý track s rapperem Mustaffou, ve kterém tehdy rapoval pod jménem Carmello. Na legendární Kalach si pamětníci a vyznavači Kotlárova kultu určitě vzpomínají. Možná ještě víc než na jeho propagační videoklip, kterým si chtěl získat zákazníky pro svou bezpečnostní agenturu. Když tehdy ve videoklipu přijel ve starém fordu snědý svalnatec s řetězem na krku a v ruce držel pistoli, hodně lidí netušilo, jestli se jedná o vtip, nebo o reálné video. Nakonec se ukázalo, že Kotlárova bezpečnostní agentura je opravdová. Notoricky známé video vám doporučujeme zkouknout s titulky, abyste mu lépe rozuměli.

Naproti tomu klip La Cosa Nostra se nese v tanečním duchu a má v sobě prvky humoru, které ne každý ocení. S ohledem na to, že se jedná o jeho druhý song, tak musíme dát Kotlárovi velký respekt, protože se to povedlo. A čísla mluví za vše. V kuloárech se navíc šeptá o tom, že by Kotlár měl vydat v blízké době i song s influencerkou Roxanou.

A co vůbec Jaroslav Kotlár dělá? Kromě toho, že je majitel bezpečnostní agentury a příležitostný rapper, tak je i nedílnou součástí české meme scény. Veškerý humor kolem něj a parodie na jeho hlášky naleznete na facebookové stránce Kotlár Security SRO, kde se zaručeně pobavíte. Navíc se mu podařilo proslavit se i v rámci MMA. V roce 2022 například vyzval kulturistu Filipa Grznára na souboj, jenže ten zápas s Kotlárem odmítl. Odůvodnil to zcela jasně.

„Přátelé, za dva roky, nebo skoro za tři, mi bude 40. Já nemůžu a odmítám zápasit s kýmkoliv, kdo má úplně stejné IQ. To prostě nejde.“ Populární „sekuriťák“ se nakonec dočkal zápasu s Karlosem Bendou v rámci turnaje Clash of the Stars 3. Ten nakonec prohrál. Kotlár se však nevzdává a nedávno oznámil další zápas, tentokrát s youtuberem Tomášem Charvátem. Zápas se odehraje 11. března v pražské hale O2 Universum, takže se těšme na zápas ve stylu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články