fb pixel Kotlár Security znovu zasahuje! Legendární chábr bude dělat MMA ve stylu – G.cz
Vyhledávání

Kotlár Security znovu zasahuje! Legendární chábr bude dělat MMA ve stylu

Zdroj: Youtube.com

Všemi touženého MMA zápasu mezi zakladatelem firmy Kotlár Security a kontroverzním youtuberem Filipem Grznárem se bohužel nedočkáme. Druhý zmiňovaný bohužel výzvu odmítl s odůvodněním, že nebude zápasit s někým, kdo má IQ jako on let. Nicméně Kotlár nakonec našel soupeře. Stane se jím fitness trenér Karlos Benda. Tohle vypadá na zápas ve stylu!

Martin Miko
Martin Miko 18.7.2022, 16:58

Zápasník ve stylu

Na českém internetu neexistuje nikdo, kdo by budil více respektu než Jaroslav Kotlár. Ten se před lety proslavil založením vlastní firmy pod názvem Kotlár Security, kdy na YouTube nahrál video, ve kterém vystupuje z auta s pistolí v ruce a nabízí své služby. Ochrana osob a majetku od Kotlára se během krátké chvíle stala internetovým trhákem, protože v krátkém spotu pomotal celou svou řeč takovým způsobem, že nedávala smysl v podstatě nikomu. Možná ani samotnému Kotlárovi, nicméně k ochraně majetku a osob nepotřebujete být žádný lingvista. Stačí vám pouze budit respekt na první pohled, což jde Kotlárovi dokonale.

Nicméně jeho hlášky typu: „K této firmě se jelikož můžu zmínit tak, že jsme perfektní úroveň na vysokým potenciálu s lidma,“ nebo „Takže jelikož budete mít problém nebo jakejkoliv extrémní zážitek, kterej budete chtít prožít se mnou..,“ se staly nezapomenutelnými a jeho nechvalně proslulé sousloví „ve stylu“, které přidává za každé druhé slovo ve větě, nebude nejspíš nikdy zapomenuto.

I když si ze začátku lidé mysleli, že Kotlár Security je vtip, časem se ukázalo, že opak je pravdou. Na internetu dokonce vznikla i fanouškovská stránka, která zachycuje všechno okolo této legendy internetu. Jeho popularitě pomohl i videoklip ve spolupráci s Carmelem a Mustaffou pod názvem Kalach. Tam Kotlár dokonce rapuje.

V současné době se Kotlár aktivně věnuje posilovně a tréninku. Na začátku července 2022 se rozhodl, že bude zápasit a vyzve zmiňovaného Grznára na zápas v MMA. „AHOJ Zdravím všechny své známé Prosím vás Je tady někdo kdo může pomoct a zařídí zápas s tímhle tím šaškem? Doufám že mou Výzvu přijme Myslím to vážně. Filip Grznár opravdu potřebuje už od někoho pořádně dostat čáwo Dinamik to nedokázal ale JÁ jsem tady a jsem připraven mu dát od srdce to co on potřebuje tak prosím ozvěte se díky J.K,“ napsal Kotlár na Facebooku a spustil tím velký zájem médií o tento potenciální zápas.

Dokonce natočil i video, aby se výzva ke Grznárovi skutečně dostala. Video mělo přes 2 tisíce sdílení, ale Grznár se bohužel rozhodl odmítnout. „Rád bych tady zareagoval na výzvu od pana Kotlára, protože mi to všichni jak dementi pořád posíláte… Mě to nezajímá. Přátelé, za dva roky, nebo skoro za tři, mi bude 40. Já nemůžu a odmítám zápasit s kýmkoliv, kdo má úplně stejné IQ. To prostě nejde,“ vyjádřil se známý youtuber a pokračoval: „Co se týče Romů, nebo jak já říkám cigánů, bez urážky, prostě se to tak říká, tak je to pořád dokola jako perpetuum mobile. Jednoho porazíš, další tě vyzve a takhle pořád dokola. Tímto to ukončuji. Nebudu zápasit s žádným cigánem, nejde to prostě, protože se to pořád otáčí proti mně.“

Kotlár se stal nicméně virální hvězdou i v rámci dalších videí. Například když se svým kamarádem, teda chábrem Štefanem griloval maso ve stylu. Podle Kotlára je totiž ve stylu a to je styl. A kdyby ho náhodou někdo doposud neznal, tak ať to radši nikam nepíše, protože by to pro něj byla ostuda. To je něco jako neznat bábu pod kořenem nebo svatbu Jirky Káry.

Podobné články

Doporučujeme

Další články